مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

ثبت نام و میزان شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی از نیاز های اساسی جامعه امروز است . در جهان کنونی تولید ، طراحی و مصرف پوشاک نه تنها نیاز اولیه و طبیعی انسانها است بلکه با توسعه صنعتی کشورهای پیشرفته و پیشرفت در ساخت و تولید و طراحی متنوع و صادرات پوشاک و همچنین اثر گذاری بر فرهنگ ها و اقتصاد دیگر کشورها ، سالانه پیشرفت های اقتصادی زیادی را با خود به همراه دارد . از این جهت در طراحی و ساخت به صرفه انواع پوشاک با اهداف بلندمدت و در جهت تامین نیاز مردم و مبتنی بر خواسته اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی جامعه و کاربرد آن در تلویزیون ، تئاتر و سینما و همچنین سرعت بخشیدن به روند پیشرفت صادرات از طریق تنظیم و تهیه و اجرای انواع برنامه های آموزشی مناسب امری مهم است . رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی از مصادیق بارز پیشرفت این امر است .
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
نکات مهم رشته طراحی لباس
با توجه به تحقیقات انجام شده در روشهای قدیمی و لزوم ایجاد تغییر و جایگزینی آنها با روشهای مدرن ، اقداماتی در طراحی برنامه اموزشی رشته طراحی پوشاک صورت گرفته است . در برنامه ریزی درسی این رشته مهم است بدانید که رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی با مجموعه ای از دروس مبتنی بر خواست جامعه و هماهنگ با آن همراه است . از لزومات تربیت و تامین نیروی متخصص و کارآمد در این رشته نیاز به تحصیل است . رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی با اهداف مثبتی از قبیل تربیت طراحان پوشاک حرفه ای و متخصص ایجاد شده است . هدف ایجاد رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی تربیت نیروی انسانی متخصصی است که همکاری در امر طراحی پوشاک در ارتباط با افراد درگیر این رشته میتواند نقش عملی در بخش اجرایی و سرپرستی سطوح مختلف کارگاه های تولید و طراحی پوشاک را ایفا نماید .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است . با توجه به افزایش جمعیت و نیاز روز افزون به پیشرفت و گسترش هنر در جامعه امروزی ، ارائه برنامه های اموزشی مناسب در سطوح مختلف هنر مثل رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی ضرورت دارد . دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی دانشجو میپذیرد . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و هیچ آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمیشود . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام میشود و متقاضیان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون کنکور علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی و آنلاین است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
اهمیت رشته طراحی لباس
امروزه طراحی پوشاک و تولید و مصرف پوشاک صرفا نیاز اولیه و طبیعی انسان نیست بلکه یک دانش گسترده و مبنی بر خصوصیات اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی جوامع و بکار گرفتن آن در تئاتر و سینما و تلویزیون مورد اهمیت است . نگاه اقتصادی و فرهنگی به پوشاک و تلاش در ارائه طرح های مدرن و نو و همچنین بهبود کیفی و کمی پوشاک ، این زمینه را به یک صنعت رو به رشد و درآمدزا تبدیل کرده و منجر به گسترش چشمگیر آن در جهان امروز شده . لذا با توجه به نیاز کشور و لزوم اموزش و تربیت افراد خلاق و کاردان مورد نیاز ارگانهای طراح و تولید پوشاک که با رعایت زمینه های فرهنگی جامعه بتوانند موجبات پیشرفت این رشته را ایجاد کنند ، اقدام لازم در تهیه این روش ها در قالب دانشگاه های علمی کاربردی به وجود آمده است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور
جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس با ما تماس بگیرید
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
دانشگاه علمی کاربردی تهران
لیست رشته های علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
سازمان سنجش سراسری
ثبت نام آزمون سراسری سال
سازمان سنجش کارشناسی ارشد
ثبت نام کنکور
خرید سریال ثبت نام کنکور
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی مبحث مورد توجه متقاضیان این رشته است . تمام رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور هستند و افراد برای تحصیل در این دانشگاه باید مبلغی را بعنوان شهریه بپردازند . دانشگاه علمی کاربردی علاوه بر آن که رشته های تحصیلی متنوع در مقاطع کاردانی و کارشناسی دارد ، نسبت به سایر دانشگاه های دارای شهریه ، شهریه پایینتری از دانشجویان میگیرد و مقدار شهریه این دانشگاه با توجه به رشته تحصیلی و واحدهای اخذ شده در ترم ، متفاوت است . مهم است که بدانید با توجه به تغییرات اقتصاد کشور ، شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی و بطور کل هزینه رشته های تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی هر ساله ده الی پانزده درصد افزوده خواهد شد .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
قوانین مربوط به پرداخت شهریه
نحوه پرداخت شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به قوانین و مقررات هر دانشگاه متفاوت است . دانشجویان باید درمدت انتخاب واحد که عموما ابتدای هر نیمسال تحصیلی است ، ۱۵ درصد از کل شهریه را به سامانه الکترونیکی دانشگاه علمی کاربردی پرداخت کرده و بقیه شهریه خود را که ۸۵ درصد است ، تا پایان ترم و تا اتمام امتحانات به صورت آنلاین یا حضوری پرداخت نمایند . برای پرداخت حضوری دانشجویان میبایست به امور مالی دانشگاه مراجعه کرده و پرداخت غیرحضوری هم از مراجعه به سایت سامانه آموزش علمی کاربردی امکان پذیر است . میزان شهریه دانشگاه آزاد از دانشگاه علمی کاربردی بیشتر است اما افراد متقاضی ثبت نام بدون کنکور ، در صورتی که مشکلی از جهت پرداخت شهریه ندارند ، میتوانند در دانشگاه آزاد هم ثبت نام نمایند .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی مختصرا به شرح زیر است :
مرکز آموزش علمی کاربردی الشتر ۱
مرکز آموزش علمی کاربردی جاجرم
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران ۴
مرکز آموزش علمی کاربردی چرم ( تهران )
مرکز آموزش علمی کاربردی سبزوار ۲
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تعاونی تولیدکنندگان صنعت ، کشاورزی و دامپروری بروجرد
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت زاگرس پوش بروجرد
مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری صایین قلعه
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خمین
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ گیلان(رشت)
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ مازندران
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴ بابل
مرکز آموزش علمی کاربردی مرودشت ۱
مرکز آموزش علمی کاربردی مهاباد ۳
لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی شامل چندین دانشگاه دیگر در سراسر کشور در لیست رشته های علمی کاربردی مختلف نیز میباشد .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
دیگر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس
آزمون سنجش
نتایج کنکور سراسری
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
رشته حقوق علمی کاربردی
ثبت نام علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
ثبت نام دانشگاه پیام نور
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
رشته طراحی لباس در دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته طراحی لباس در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاقه اکثر دانشجویان متقاضی این رشته است . اگر قصد تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی را دارید باید در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدانید که دانشگاه جامع علمی کاربردی طبق روال هرساله به صورت بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن ماه به داوطلبان فرصت میدهد تا اقدامات لازم را جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند . بنابراین داوطلبان ورودی مهر ماه میبایست در مرداد ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند و همچنین داوطلبان ورودی نیمسال دوم نیز باید در اواخر بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود در این رشته و دانشگاه اقدام کنند . دفترچه علمی کاربردی بهمن مهلتی محدود داشته و ممکن است زمان ثبت نام آن تمام شود ، در نتیجه به تهیه این دفترچه در زمان مناسب دقت کنید.
سخن آخر
مهارت های فارغ التحصیلان رشته طراحی لباس در دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر است :
ایجاد کسب و کارهای بزرگ یا کوچک و کارآفرینی
خلاقیت و نوآوری
پیشرفت اقتصاد کشور
طبقه بندی و پردازش اطلاعات
طراحی و دوخت الگوی پوشاک کودک و بزرگسال
طراحی الگو و دوخت انواع پوشاک زنانه و مردانه و …
رشته طراحی لباس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در مبحث فوق مختصرا ذکر گردید اما برای اطلاع بیشتر ، شما عزیزان میتوانید برای انتخاب رشته علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .
سوالات متداول
ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی در چه مقاطعی انجام میشود؟
دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی در این رشته دانشجو میپذیرد . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و هیچ آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمیشود.
شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی چه میزان است؟
دانشگاه جامع علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه های دارای شهریه پایینتری است. مقدار شهریه این دانشگاه با توجه به رشته تحصیلی و واحدهای اخذ شده در ترم ، متفاوت است .
زمان ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی ؟
داوطلبان ورودی مهر ماه میبایست در مرداد ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند و همچنین داوطلبان ورودی نیمسال دوم نیز باید در اواخر بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود در این رشته و دانشگاه اقدام کنند
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و میزان شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۲:۴۸ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با هدف تربیت دانش آموختگان متخصص برای بهبود مهارتهای مورد نظر در بخش مکانیک و طراحی خودرو انجام گرفته شده است . دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو هر ساله در دو نوبت و در دو مقطع جذب دانشجو میکند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با ارائه دادن مدارک سوابق تحصیلی به این دانشگاه امکان پذیر است و کنکور و یا آزمون خاصی ندارد . در دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو دانشجویان این امکان را دارند که در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به تحصیل بپردازند البته همانطور که در قبل به آن اشاره کردیم دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی نیازمند مدرک دیپلم و برای مقطع کارشناسی نیازمند مدرک کاردانی مرتبط است . در سر فصل های بعدی راجع به جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو بیشتر توضیح میدهیم .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو داوطلبان تنها در مرداد تا شهریور ماه برای ترم مهر و در آذر تا دی ماه برای ترم بهمن فرصت دارند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو اگرچه بدون کنکور است اما ملزم به پرداخت هزینه شهریه است . شهریه رشته های موجود در دانشگاه ایران خودرو نیز مانند دیگر رشته ها و دانشگاه های علمی کاربردی بستگی به تعداد واحد های اخذ شده توسط خود دانشجو دارد اما شهریه ثابت برای یک ورودی تا پایان تحصیلات آن ورودی مبلغی ثابت است اما هر ساله ۱۰ الی ۱۵ درصد بیشتر میشود که همانطور که میدانید این اتفاق در سایر دانشگاه های غیردولتی نیز هر ساله با مبالغی بیشتر رخ میدهد . پیشرفت مبلغ شهریه دانشگاه ها با توجه به تورم موجود یک امر عادی است که البته دانشگاه علمی کاربردی آن را تا حد زیادی کنترل کرده است .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با توجه به اینکه دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در نوبت مهرماه و بهمن ماه امکان جذب دانشجو دارد ، در همین دو نوبت گفته شده است . زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو در سایت سازمان سنجش هر ساله مندرج میشود البته برای اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شما عزیزان میتوانید با دانشگاه مد نظر خود نیز در ارتباط باشید و یا به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه نمایید . ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه ایران خودرو نیز در همان دو مدت گفته شده در بالا یعنی مرداد تا شهریور و همچنین آذر تا دیماه است . کاردانی به کارشناسی بدون کنکور است و تنها نیازمند ارائه مدرک کاردانی مرتبط با رشته مد نظرتان است . ارشد بدون کنکور علمی کاربردی متاسفانه از سال ۹۲ تا کنون امکان جذب دانشجو نداشته است .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو فقط و فقط داشتن مدرک دیپلم و پرداخت به موقع شهریه است البته از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو در مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی مرتبط با رشته مورد نظر متقاضی است . از مهمترین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو همانطور که میدانید پرداخت به موقع شهریه است که از شروع ترم و انتخاب واحد تا پایان امتحانات هر ترم مهلت ثبت نام دارد . میزان شهریه در دانشگاه علمی کاربردی نسبت به مابقی دانشگاه ها ی غیر دولتی بسیار کمتر است . برای اطلاع از سایر جزئیات شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو میتوانید به نزدیک ترین دانشگاه علمی کاربردی محل زندگی خود رفته و به پاسخ سوالات خود بطور کامل دست بیابید . البته مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتوانند بصورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان باشند .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
دیگر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
آزمون سنجش
نتایج کنکور سراسری
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
رشته حقوق علمی کاربردی
ثبت نام علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
ثبت نام دانشگاه پیام نور
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
نکات مهمی که دانشجویان و متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو باید بدانند
همانطور که در مبحث بالا گفته شد شما متقاضیان عزیز از این امکان برخوردار هستید که برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و جزئیات مربوط به آن و یا ثبت نام بدون کنکور در سایر دانشگاه های کشور عزیزمان ایران و همچنین برای هرگونه مشاوره تحصیلی مد نظر خود با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید . سعی ما در این مرکز بر آن بوده است که بتوانیم با گرد هم آوردن مشاورین متخصص و ماهر پاسخی برای سوالات شما باشیم . از آنجا که متقاضیان بسیاری نمیدانند پروسه ثبت نام خود را از کجا شروع کنند و یا شرایط ثبت نام این دانشگاه ها چیست ما در این مرکز با هدف آگاهی هر چه بیشتر شما بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستیم .
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور
مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو محدود است و تنها در دو نوبت و ترم مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر میباشد . قطعا اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند و مدرک مرتبط با رشته انتخابی خود دارند . هر دانشگاه برای ثبت نام دانشجویان و متقاضیان خود مدت محدودی دارد حتی اگر دانشگاه مذکور بدون کنکور و یا آزمون باشد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو نیز در زمان محدود به خود امکان پذیر است و خارج از این تایم امکان ثبت نام ندارد . مهلت دقیق ثبت نام این دانشگاه در سامانه آموزش علمی کاربردی همیشه مذکور است . البته مهم است بدانید که اگر میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید حتما قبل از آن باید اقدام به تهیه دفترچه ثبت نام علمی کاربردی کنید . در این دفترچه لیست رشته های علمی کاربردی نیز مذکور است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
زمان ثبت نام علمی کاربردی
زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از دغدغه های پر تکرار متقاضیان است که ما در این مبحث به توضیح بیشتر آن میپردازیم . به زمان ثبت نام این دانشگاه که البته بدون کنکور است در دفترچه علمی کاربردی اشاره شده است . همانطور که در قبل گفتیم زمان ثبت نام این دانشگاه در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در هر دو نیم ترم مهر ماه و بهمن ماه یعنی دو مرتبه در سال است . باید بدانید که درزمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارائه سوابق تحصیلی و مدارک مورد نیاز دانشگاه توسط خود دانشجو الزامی میباشد . حضور دانشجو در روز ثبت نام یک قانون است و عدم حضور وی باعث حذف ترم و همچنین انجام نگرفتن پروسه ثبت نام است . پس ابتدا دفترچه دانشگاه را تهیه و همه آن را مطالعه کنید تا با قوانین این دانشگاه بیشتر آشنا شوید .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو زمانی اتفاق می افتد که دانشجو تمام موارد و قوانین مربوط به ثبت نام را رعایت کرده باشد . در زمان پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو همانطور که در قبل به آن اشاره کردیم حضور دانشجو امری الزامی است . پذیرش در دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور دارای شرایط عمومی و اختصاصی است ، همانطور که میدانید شرایط عمومی هر دانشگاهی شامل دارا بودن تابعیت ایرانی و یا مواردی چون نداشتن سوء سابقه سیاسی و مقید به نظام جمهوری اسلامی بودن است . از شرایط اختصاصی این دانشگاه نیز در قبل به پرداخت مبلغ شهریه در زمان گفته شده اشاره کردیم ، یکی دیگر از شرایط ثبت نام این دانشگاه همچنین داشتن حداقل مدرک دیپلم و همچنین حضور در کلاسها و بر سر جلسه امتحانات است که البته توجه به این نکات بسیار مهم است .
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با ما تماس بگیرید
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
دانشگاه علمی کاربردی تهران
لیست رشته های علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
سازمان سنجش سراسری
ثبت نام آزمون سراسری سال
سازمان سنجش کارشناسی ارشد
ثبت نام کنکور
خرید سریال ثبت نام کنکور
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
در گذشته به این نکته که دانشگاه علمی کاربردی تنها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو ثبت نام میکند اشاره کردیم . در سال ۹۲ و با دستور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه برای متقاضیان امکان پذیر شد اما این دانشگاه برای ثبت نام کردن دانشجویان در این مقطع تحصیلی شرایط بسیار سختی همچون داشتن سه تا پنج سال سابقه کاری و یا حتما در حال اشتغال بودن داشت . از این رو تعداد کمی از دانشجویان شانس ثبت نام در این مقطع را داشتند و فقط برای افرادی کاربرد داشت که میخواستند از نظر شغلی پیشرفت کنند . در سالهای بعدی و تا کنون دیگر هرگز ثبت نام ارشد این دانشگاه انجام نگرفت و دلایل آن تا کنون نامعلوم بوده است
سوالات متداول
آدرس دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو؟
تهران کیلومتر چهارده جاده قدیم کرج – درب ۱۸ مرکز آموزش ایران خودرو
رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو؟
مهندسی فناوری، طراحی و نقشه کشی صنعتی، مهندسی فناوری قالب سازی، نقشه کشی صنعتی، مهندسی فناوری کنترل فرآیند و …
آدرس وبسایت دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو؟
www.ikco-uast.ac.ir
 برای مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۴:۲۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۲
مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
مدارک لازم برای مجوز مهد کودک توسط سازمان های مربوطه اعلام میگردد . متقاضیانی که تمایل به اخذ مجوز مهد کودک دارند باید تمام این مدارک را زمان تعیین شده ، آماده نمایند . همانطور که میدانید دریافت مجوز مهد کودک از چندین مرحله ی مختلف تشکیل شده است . در اولین مرحله باید نسبت به دریافت موافقت نامه اصولی تا سیس مهد کودک اقدام شود . از جمله ی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک در این مرحله شامل تکمیل فرم درخواست برای اخذ موافقت نامه اصولی میباشد . اما از دیگر مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ، اخذ گواهی نامه ی مبنی بر تکمیل دوره ی آموزش موسس را میتوان نام برد . متقاضیان دریافت مجوز مهد کودک با اطلاع از داشتن تمام شرایط عمومی و اختصاصی و با در دست داشتن مدارک لازم برای مجوز مهد کودک باید برای دریافت مجوز ، گام های لازم را بردارند .
از جمله مدارک لازم برای مجوز مهد کودک که برای اشخاص حقوقی ذکر شده است میتوان مواردی همچون مدرک تحصیلی موسس و مسئول فنی مهد کودک ، پروانه ی تاسیس از سازمان بهزیستی ، پروانه ی فعالیت ، فرم درخواست پروانه ی فعالیت ، تاییدیه کارشناس اماکن در خصوص مناسب بودن محل تاسیس مهد کودک و تاییدیه کارشناس بهداشت ، شماره ی ثبت از اداره ثبت شرکت ها وگواهی گذراندن دوره های آموزشی را نام برد . برخی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک که برای افردا حقیقی تعریف شده است شامل : کپی کارت ملی ، چند قطعه عکس پرسنلی ، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت سربازی برای آقایان ، گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر ، گواهی سلامت جسمی و روانی و … میباشد ، که در ادامه ی این متن به هر کدام از آنها خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟
مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ممکن است یکی از سوالات پیش آمده برای متقاضیان اخذ مجوز مهد کودک باشد . در پاسخ به این سوال باید گفت که مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک سازمان بهزیستی کشور میباشد و متقاضیان تاسیس مهد کودک برای اطلاع کامل از مدارک لازم برای مجوز مهد کودک باید تنها به اطلاعات انتشار یافته از این سازمان اعتماد کنند . چرا که نظارت بر صدور مجوز مهد کودک و تاسیس آن بر عهده ی این سازمان میباشد . لذا بدیهی است که مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک نیز همین سازمان باشد . لازم به ذکر است که این مدارک و شرایط لازم برای اخذ مجوز مهد کودک به تفضیل در سایت سازمان بهزیستی و در قسمت سامانه ی مهد های کودک در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است .
البته بسیاری از سایت های دیگر نیز این اطلاعات را منتشر میکنند ، که برای اطمینان خاطر از صحت این اطلاعات بهترین کار مراجعه به سایت سازمان بهزیستی میباشد . همچنین متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی چگونگی دریافت مجوز مهد کودک باید به مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک یا همان سازمان بهزیستی استان و یا شهر خود مراجعه نمایند .
بیشتر بخوانید: اخذ وام برای تاسیس مهد کودک چگونه است؟
مهمترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
مهمترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک از سوی سازمان های مربوطه از جمله سازمان بهزیستی کشور اعلام میگردد . همانطور که در ابتدای متن گفته شد یکی از مهمترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ، داشتن موافقت نامه ی اصولی تاسیس مهد کودک میباشد . که با تکمیل درخواست برای دریافت این موافقت نامه و پس از دریافت آن ، باید سایر مدارک برای اخذ مجوز مهد کودک فراهم شود . از جمله مهم ترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک که میتوان به آن اشاره کرد ؛ اصل تاییدیه کارشناس بهداشت ، تاییدیه اماکن ، اصل تاییدیه انتظامی که مشخص کند مهد کودک در محل پرتردد نمیباشد ، مدارک تحصیلی مسئول فنی مهد کودک ، نمونه ی مهر مهد کودک ، دوقطعه عکس ، تاییدیه حراست سازمان ، ارائه فرم مشخصات هر یک از پرسنل شامل عدم سو پیشینه ، عدم اعتیاد ، عدم فساد اخلاقی و … میباشند .
بیشتر بخوانید: اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟
بررسی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
بررسی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک نیز همانند اعلام مدارک مورد نیاز بر عهده سازمان بهزیستی میباشد . همانطور که میدانید متقاضیان دریافت مجوز مهد کودک باید برای طی مراحل مختلف به سازمان بهزیستی استان خود مراجعه نمایند . در سازمان بهزیستی برای انجام هر یک از مراحل تاسیس ، انحلال ، اداره و … کمیته ها ی مختلفی شکل گرفته است . وظیفه ی بررسی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک نیز بر عهده ی یکی از همین کمیته ها ی سازمان بهزیستی کشور میباشد . این کمیته تحت عنوان کمیته ی نظارت تخصصی و به اختصار ؛ کمیته ؛ معرفی میشود . که در واقع این کمیته در زمان اعلام درخواست های مبنی بر اخذ مجوز و تاسیس مهد کودک ، و یا ارائه ی مدارک مورد نیاز ، وظیفه ی بررسی مدارک و همچنین نظارت بر فرآیند تاسیس مهد های کودک را بر عهده دارد .
بیشتر بخوانید: اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟
نکات مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
نکات مدارک لازم برای مجوز مهد کودک شامل مواردی میشود که متقاضی باید در طول انجام پروسه ی دریافت مجوز در نظر بگیرد . مواردی همچون اطلاع از مرجع واقعی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ، اطلاع از لیست دقیق مدارک لازم برای دریافت مجوز مهد کودک و … جز نکاتی میباشد که باید مورد توجه قرار گیرند . لیست این مدارک شامل گواهی نامه ی مر بوط به آموزش پرسنل مهد کودک ، دو قطعه عکس موسس ، مدرک تحصیل مرتبط مسئول فنی ، تاییدیه دفتر فنی و مهندسی درباره ساختمان مهد کودک ، تکمیل فرم درخواست پروانه ی فعالیت ، داشتن موافقت نامه ی اصولی ، داشتن شماره ثبت از ادازه ثبت شرکت ها و … میباشد . همچنین یکی از مهم ترین نکات مدارک لازم برای مجوز مهد کودک در دست داشتن کپی و اصل هر یک از این مدارک در زمان مراجعه به سازمان میباشد .
بیشتر بخوانید: نحوه گرفتن کارت مربیگری مهد کودک چگونه است؟
مدارک لازم برای دریافت موافقت نامه ی اصولی
موافقت نامه ی اصولی در واقع مدرکی دال بر موافقت سازمان بهزیستی برای تاسیس مهد کودک میباشد . طبق این موافقت نامه به متقاضی تاسیس مهد کودک ، یک سال مهلت داده میشود تا مفاد این موافقت نامه را عملی کند . البته بعد از منقضی شدن این موافقت نامه متقاضیان میتوانند آن را به مدت شش ماه تمدید کنند . پس از اجرایی کردن این موارد پروانه فعالیت مهد کودک را که اجازه سه سال فعالیت را به متقاضیان میدهد دریافت میکند .
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس مهد کودک چگونه است؟
 مدارک لازم برای دریافت موافقت نامه ی اصولی شامل مواردی همچون : تکمیل فرم درخواست موافقت نامه ی اصولی ، کپی تمام صفحات شناسنامه ی موسس ، کپی کارت شناسایی ملی ، چند قطعه عکس ، داشتن گواهی عدم سوء پیشینه ، داشتن گواهی سلامت جسمی و روانی ، داشتن گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر ، تاییدیه صلاحیت فردی ، داشتن مدرک معافیت از خدمت سربازی و یا کارت پایان خدمت سربازی برای متقاضیان مرد ، ارائه ی مدرک تحصیلی دوره کارشناسی و یا مدرک کاردانی برای تاسیس روستا مهد ها و … میباشد .
سوالات متداول
برای تاسیس مهد کودک چه مدارکی لازم است ؟
داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ، گواهی گذراندن دوره ها آموزشی ، گواهی عدم سابقه کیفری ، گواهی سلامت جسمی و روحی ، تاییدیه کارشناس اماکن از محل تاسیس مهد کودک و … مدارک لازم برای تاسیس مهد کودک میباشند .
مرجع تایید و بررسی مدارک لازم برای تاسیس مهد کودک کدام ارگان است ؟
سازمان بهزیستی مرجع تایید و بررسی مدارک ارائه شده برای تاسیس مهد کودک میباشد .
بررسی مدارک لازم برای تاسیس مهد کودک چقدر زمان میبرد ؟
زمان بررسی مدارک با توجه به سرعت مراحل اداری متفاوت میباشد اما معمولا یک تا یک ماه تا چند ماه طول میکشد .
 برای مشاوره در زمینه مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۶:۴۳ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۲
مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
مدارک لازم برای مجوز مهد کودک توسط سازمان های مربوطه اعلام میگردد . متقاضیانی که تمایل به اخذ مجوز مهد کودک دارند باید تمام این مدارک را زمان تعیین شده ، آماده نمایند . همانطور که میدانید دریافت مجوز مهد کودک از چندین مرحله ی مختلف تشکیل شده است . در اولین مرحله باید نسبت به دریافت موافقت نامه اصولی تا سیس مهد کودک اقدام شود . از جمله ی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک در این مرحله شامل تکمیل فرم درخواست برای اخذ موافقت نامه اصولی میباشد . اما از دیگر مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ، اخذ گواهی نامه ی مبنی بر تکمیل دوره ی آموزش موسس را میتوان نام برد . متقاضیان دریافت مجوز مهد کودک با اطلاع از داشتن تمام شرایط عمومی و اختصاصی و با در دست داشتن مدارک لازم برای مجوز مهد کودک باید برای دریافت مجوز ، گام های لازم را بردارند .
از جمله مدارک لازم برای مجوز مهد کودک که برای اشخاص حقوقی ذکر شده است میتوان مواردی همچون مدرک تحصیلی موسس و مسئول فنی مهد کودک ، پروانه ی تاسیس از سازمان بهزیستی ، پروانه ی فعالیت ، فرم درخواست پروانه ی فعالیت ، تاییدیه کارشناس اماکن در خصوص مناسب بودن محل تاسیس مهد کودک و تاییدیه کارشناس بهداشت ، شماره ی ثبت از اداره ثبت شرکت ها وگواهی گذراندن دوره های آموزشی را نام برد . برخی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک که برای افردا حقیقی تعریف شده است شامل : کپی کارت ملی ، چند قطعه عکس پرسنلی ، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت از خدمت سربازی برای آقایان ، گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر ، گواهی سلامت جسمی و روانی و … میباشد ، که در ادامه ی این متن به هر کدام از آنها خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟
مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ممکن است یکی از سوالات پیش آمده برای متقاضیان اخذ مجوز مهد کودک باشد . در پاسخ به این سوال باید گفت که مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک سازمان بهزیستی کشور میباشد و متقاضیان تاسیس مهد کودک برای اطلاع کامل از مدارک لازم برای مجوز مهد کودک باید تنها به اطلاعات انتشار یافته از این سازمان اعتماد کنند . چرا که نظارت بر صدور مجوز مهد کودک و تاسیس آن بر عهده ی این سازمان میباشد . لذا بدیهی است که مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک نیز همین سازمان باشد . لازم به ذکر است که این مدارک و شرایط لازم برای اخذ مجوز مهد کودک به تفضیل در سایت سازمان بهزیستی و در قسمت سامانه ی مهد های کودک در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است .
البته بسیاری از سایت های دیگر نیز این اطلاعات را منتشر میکنند ، که برای اطمینان خاطر از صحت این اطلاعات بهترین کار مراجعه به سایت سازمان بهزیستی میباشد . همچنین متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی چگونگی دریافت مجوز مهد کودک باید به مرجع مدارک لازم برای مجوز مهد کودک یا همان سازمان بهزیستی استان و یا شهر خود مراجعه نمایند .
بیشتر بخوانید: اخذ وام برای تاسیس مهد کودک چگونه است؟
مهمترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
مهمترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک از سوی سازمان های مربوطه از جمله سازمان بهزیستی کشور اعلام میگردد . همانطور که در ابتدای متن گفته شد یکی از مهمترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ، داشتن موافقت نامه ی اصولی تاسیس مهد کودک میباشد . که با تکمیل درخواست برای دریافت این موافقت نامه و پس از دریافت آن ، باید سایر مدارک برای اخذ مجوز مهد کودک فراهم شود . از جمله مهم ترین مدارک لازم برای مجوز مهد کودک که میتوان به آن اشاره کرد ؛ اصل تاییدیه کارشناس بهداشت ، تاییدیه اماکن ، اصل تاییدیه انتظامی که مشخص کند مهد کودک در محل پرتردد نمیباشد ، مدارک تحصیلی مسئول فنی مهد کودک ، نمونه ی مهر مهد کودک ، دوقطعه عکس ، تاییدیه حراست سازمان ، ارائه فرم مشخصات هر یک از پرسنل شامل عدم سو پیشینه ، عدم اعتیاد ، عدم فساد اخلاقی و … میباشند .
بیشتر بخوانید: اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟
بررسی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
بررسی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک نیز همانند اعلام مدارک مورد نیاز بر عهده سازمان بهزیستی میباشد . همانطور که میدانید متقاضیان دریافت مجوز مهد کودک باید برای طی مراحل مختلف به سازمان بهزیستی استان خود مراجعه نمایند . در سازمان بهزیستی برای انجام هر یک از مراحل تاسیس ، انحلال ، اداره و … کمیته ها ی مختلفی شکل گرفته است . وظیفه ی بررسی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک نیز بر عهده ی یکی از همین کمیته ها ی سازمان بهزیستی کشور میباشد . این کمیته تحت عنوان کمیته ی نظارت تخصصی و به اختصار ؛ کمیته ؛ معرفی میشود . که در واقع این کمیته در زمان اعلام درخواست های مبنی بر اخذ مجوز و تاسیس مهد کودک ، و یا ارائه ی مدارک مورد نیاز ، وظیفه ی بررسی مدارک و همچنین نظارت بر فرآیند تاسیس مهد های کودک را بر عهده دارد .
بیشتر بخوانید: اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟
نکات مدارک لازم برای مجوز مهد کودک
نکات مدارک لازم برای مجوز مهد کودک شامل مواردی میشود که متقاضی باید در طول انجام پروسه ی دریافت مجوز در نظر بگیرد . مواردی همچون اطلاع از مرجع واقعی مدارک لازم برای مجوز مهد کودک ، اطلاع از لیست دقیق مدارک لازم برای دریافت مجوز مهد کودک و … جز نکاتی میباشد که باید مورد توجه قرار گیرند . لیست این مدارک شامل گواهی نامه ی مر بوط به آموزش پرسنل مهد کودک ، دو قطعه عکس موسس ، مدرک تحصیل مرتبط مسئول فنی ، تاییدیه دفتر فنی و مهندسی درباره ساختمان مهد کودک ، تکمیل فرم درخواست پروانه ی فعالیت ، داشتن موافقت نامه ی اصولی ، داشتن شماره ثبت از ادازه ثبت شرکت ها و … میباشد . همچنین یکی از مهم ترین نکات مدارک لازم برای مجوز مهد کودک در دست داشتن کپی و اصل هر یک از این مدارک در زمان مراجعه به سازمان میباشد .
بیشتر بخوانید: نحوه گرفتن کارت مربیگری مهد کودک چگونه است؟
مدارک لازم برای دریافت موافقت نامه ی اصولی
موافقت نامه ی اصولی در واقع مدرکی دال بر موافقت سازمان بهزیستی برای تاسیس مهد کودک میباشد . طبق این موافقت نامه به متقاضی تاسیس مهد کودک ، یک سال مهلت داده میشود تا مفاد این موافقت نامه را عملی کند . البته بعد از منقضی شدن این موافقت نامه متقاضیان میتوانند آن را به مدت شش ماه تمدید کنند . پس از اجرایی کردن این موارد پروانه فعالیت مهد کودک را که اجازه سه سال فعالیت را به متقاضیان میدهد دریافت میکند .
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس مهد کودک چگونه است؟
 مدارک لازم برای دریافت موافقت نامه ی اصولی شامل مواردی همچون : تکمیل فرم درخواست موافقت نامه ی اصولی ، کپی تمام صفحات شناسنامه ی موسس ، کپی کارت شناسایی ملی ، چند قطعه عکس ، داشتن گواهی عدم سوء پیشینه ، داشتن گواهی سلامت جسمی و روانی ، داشتن گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر ، تاییدیه صلاحیت فردی ، داشتن مدرک معافیت از خدمت سربازی و یا کارت پایان خدمت سربازی برای متقاضیان مرد ، ارائه ی مدرک تحصیلی دوره کارشناسی و یا مدرک کاردانی برای تاسیس روستا مهد ها و … میباشد .
سوالات متداول
برای تاسیس مهد کودک چه مدارکی لازم است ؟
داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ، گواهی گذراندن دوره ها آموزشی ، گواهی عدم سابقه کیفری ، گواهی سلامت جسمی و روحی ، تاییدیه کارشناس اماکن از محل تاسیس مهد کودک و … مدارک لازم برای تاسیس مهد کودک میباشند .
مرجع تایید و بررسی مدارک لازم برای تاسیس مهد کودک کدام ارگان است ؟
سازمان بهزیستی مرجع تایید و بررسی مدارک ارائه شده برای تاسیس مهد کودک میباشد .
بررسی مدارک لازم برای تاسیس مهد کودک چقدر زمان میبرد ؟
زمان بررسی مدارک با توجه به سرعت مراحل اداری متفاوت میباشد اما معمولا یک تا یک ماه تا چند ماه طول میکشد .
 برای مشاوره در زمینه مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۵:۳۶ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۲
شرایط تاسیس خانه کودک
شرایط تاسیس خانه کودک شامل مواردی میباشد که از سوی سازمان های زیربط منتشر میشود . تمام داوطلبان و علاقه مندان به تاسیس خانه کودک یا مهد کودک باید ضمن رعایت این شرایط ، برای تاسیس خانه کودک اقدام نمایند . باید به این نکته اشاره کرد که شرایط تاسیس خانه کودک برای هر یک از کارکنان و پرسنل خانه کودک تعریف میشود . که مهم ترین آنها شرایط مربوط به محل مهد کودک و همچنین شرایط موسس خانه کودک میباشد . اما شرایط تاسیس خانه کودک شامل چه مواردی میباشد ؟ و چه کسانی میتوانند برای تاسیس خانه کودک اقدام نمایند ؟ از جمله ی این شرایط میتوان به شرایط عمومی برای موسس و مسئول فنی مهد کودک اشاره کرد . که این موارد شامل اعتقاد داشتن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی ، همچنین داشتن گواهی عدم سابقه ی کیفری و بسیاری موارد دیگر میباشد .
از جمله سوالاتی که درباره ی شرایط تاسیس خانه کودک مطرح میباشد ، درباره ی نوع شرایط سنی کارکنان مهد کودک و همچنین مدارک تحصیلی مورد نیاز برای فعالیت در هر کدام از رده های شغلی مهد کودک و … میباشد . در ادامه توضیحات کاملی درباره ی شرایط تاسیس خانه کودک آورده شده است .
بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟
مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک
مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک همان شرایط عمومی و شرایط اختصاصی اعلام شده از سوی سازمان های مربوطه میباشد . که این شرایط برای موسس خانه کودک شامل مواردی همچون ؛ گذراندن دوره های آموزشی ، اخذ تاییدیه صلاحیت فردی ، تابعیت جمهوری اسلامی ایران ، تاییدیه روانپزشک معتمد مبنی بر سلامت روانی ، اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، نداشته سابقه و داشتن گواهی معافیت و یا پایان خدمت سربازی برای آقایان و داشتن مدرک کارشناسی و یا بالاتر میباشد . البته باید به این نکته اشاره کرد که افرادی که دارای مدرک کاردانی میباشند ، میتوانند برای تاسیس روستا مهد ها در مناطق کم برخوردار و روستایی اقدام کنند . یکی دیگر از مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک مربوط به شرایط سنی متقاضیان میباشد که حتما باید بین محدوده ی سنی بیست تا شصت سال باشد و پس از شصت سالگی باید فرد جایگزین ، معرفی شود .
همانطور که برای موسس خانه کودک شرایطی وجود دارد برای سایر کارکنان مهد کودک ازجمله مربیان نیز شرایط و ضوابط خاصی تعیین شده است . از مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک ، که برای مربیان تعریف شده است : داشتن مدرک تحصیلی ؛ حداقل دیپلم ؛ و یا مدارک کاردانی و کارشناسی با اولویت رشته های کودکیاری ، مربی مهد کودک و … میباشد . علاوه بر این موارد از دیگر مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک باید به این مورد اشاره کرد که ؛ در صورتیکه موسس آقا باشد ، باید مسئول فنی حتما خانم باشند و همچنین داشتن مدرک تحصیلی مرتبط نیز از شرایط مربوط به مسئول فنی خانه کودک میباشد .
بیشتر بخوانید: اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟
مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک
مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک از طریق سازمان بهزیستی کشور به اطلاع متقاضیان تاسیس خانه کودک میرسد . هر متقاضی باید در زمان تعیین شده نسبت به جمع آوری و ارائه این مدارک اقدام نماید . همانطور که میدانید متقاضیان اخذ مجوز برای تاسیس خانه کودک ابتدا باید موافقت نامه ی اصولی را دریافت کنند . که برای دریافت این موافقت نامه نیز ارائه ی مدارکی الزامی میباشد . در این مرحله مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک شامل ارائه ی فرم درخواست دریافت موافقت نامه ی اصولی ، گواهی نامه ی پایان دوره ی آموزشی ، ارائه ی مدرک تحصیلی و … میباشد .
بعد از دریافت موافقت نامه ی اصولی ، متقاضی میبایست تمام مفاد موجود در این موافقت نامه را عملی کند و مجوز ها مدارک لازم را فراهم آورد . مدارکی همچون فرم درخواست پروانه ی فعالیت ، تاییدیه کارشناس اماکن درباره ساختمان خانه کودک ، تاییدیه ی اداره بهداشت ، شماره ثبت مهد کودک از سازمان ثبت شرکت ها ، مدرک تحصیلی ، کارت ملی ، شناسنامه ، چند قطعه عکس پرسنلی و کارت پایان خدمت سربازی و یا کارت معافیت از سربازی از دیگر مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک جز مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز تاسیس خانه کودک میباشند .
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس مهد کودک چگونه است؟
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک سازمان بهزیستی کشور میباشد و علاقه مندان به تاسیس خانه کودک برای اطلاع از این شرایط تنها باید به اطلاعیه ها و مصوبات این سازمان توجه نمایند . چرا که نظارت بر اداره ، تاسیس و همچنین انحلال مهد های کودک تحت نظر این سازمان میباشد . متقاضیان تاسیس خانه کودک میبایست برای اطلاع از این شرایط به سامانه ی اینترنتی سازمان بهزیستی استان یا شهر خود مراجعه نمایند . البته بسیاری سایت های دیگر نیز در دسترس میباشند که اطلاعات مربوطه را دراختیار متقاضیان قرار میدهند و این کار را برای متقاضیان راحت تر میکند . اما قابل اعتماد ترین مرجع اینترنتی ، سایت سازمان بهزیستی میباشد . در نهایت متقاضیان میتوانند برای اخذ اطلاعات دقیق تر و جزئیات از طریق مراجعه حضوری به سازمان بهزیستی ابهامات خود را برطرف کنند . پس قابل اعتماد ترین مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک ، همان سازمان بهزیستی میباشد .
بیشتر بخوانید: اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟
نکات شرایط تاسیس خانه کودک
نکات شرایط تاسیس خانه کودک شامل تهیه ی تمام مدارک مورد نیاز برای تاسیس خانه کودک و همچنین رعایت کلیه ی شرایط اعلام شده از سوی سازمان های مربوطه میباشد . اگر بخواهیم برخی از این نکات شرایط تاسیس خانه کودک را برشمریم علاوه بر شرایط عمومی اعلام شده ، باید مواردی مانند الزامی بودن داشتن مدرک کارشناسی مرتبط برای مسئول فنی ، خانم بودم موسس و یا مسئول فنی ، خانم بودن کلیه مربیان ، داشتن سابقه کار مرتبط و یا دریافت گواهی نامه مربوط به گذراندن دوره های آموزشی را ذکر کنیم . از دیگر مواردی که باید به آن توجه کرد ترتیب و ترکیب پرسنل میباشد . که تعداد هر یک از کارکنان باید مطابق با استاندار ها باشد . به طور مثال به ازای هر ده نفر کودک شیرخوار و یا هر ۱۵ کودک نوپا حضور یک مربی الزامی میباشد .
نکته دیگر این است که زمانی که موافقت نامه ی اصولی برای متقاضی صادر میشود به معنای اجازه فعالیت خانه کودک نمیباشد . بلکه این موافقت نامه شامل بند ها و مواردی میباشد که متقاضی باید آنها را عملی کند . لازم به ذکر است که برای این کار تنها یک سال به موسس مهلت داده خواهد شد و باید تا پایان مهلت یکساله تمام موارد را عملی کند . اگر متقاضی تا پایان این مهلت یکساله نتواند بند های موافقت نامه را اجرایی کند میتواند تنها برای یک بار و به مدت شش ماه آن را تمدید کند . پس از به انجام رساندن مفاد موافقت نامه و دریافت تاییدیه های لازم پروانه فعالیت به نام موسس صادر خواهد شد . باید توجه شود که این پروانه فعالیت نیز تنها سه سال دارای اغتبار میباشد و پس از آن باید نسبت به تمدید آن اقدام شود .
بیشتر بخوانید: اخذ وام برای تاسیس مهد کودک چگونه است؟
سوالات متداول
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک کیست ؟
شرایط تاسیس خانه کودک از سوی سازمان بهزیستی کشور اعلام میشود و تنها منبع معتبر تعیین شرایط همین سازمان میباشد .
نحوه ی صدور مجوز تاسیس خانه کودک چگونه است ؟
متقاضی تاسیس خانه کودک در ابتدا باید نسبت به دریافت موافقت نامه اصولی اقدام کند پس از دریافت این موافقت نامه باید بندهای آن را اجرایی کند و در نهایت مجوز تاسیس خانه کودک صادر میشود .
مدارک لازم برای تاسیس خانه کودک چیست ؟
گواهی عدم اعتیاد ، گواهی عدم سابقه کیفری ، گواهی سلامت روانی و جسمی ، کارت ملی ف شناسنامه ، مدرک تحصیلی کارشناسی و گواهی گذراندن دوره های آموزشی مربوطه مدارک لازم برای تاسیس خانه کودک میباشد .
 برای مشاوره در زمینه شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۲:۳۲ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام بدون مدرک پیش دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی هرساله در دو مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته براساس سوابق تحصیلی اقدام به جذب دانشجو میکند . داشتن مدرک دیپلم برای کاردانی وهمچنین مدرک کاردانی برای کارشناسی جز مدارک اصلی برای ثبت نام میباشد . شرایط ثبت نام برای ادامه تحصیل برای متقاضیان دارای دو شرایط عمومی و اختصاصی میباشد ، جهت شرایط عمومی :
۱) داوطلب باید اعتقاد به دین اسلام داشته باشد
۲) داوطلب متناسب با وضعیت جسمانی خود انتخاب رشته کند
۳) داوطلب مشکل اخلاقی و انضباطی در طی تحصیل یا در محیط شغلی نداشته باشد
۴) عدم فعالیت افراد در گروه های ضد جمهوری اسلامی ،
شرایط اختصاصی : برای شرکت در دوره کاردانی ، داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید ، دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش است و نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست .
بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی
نکاتی در مورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
برای ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی میتوان ثبت نام به عمل آورد ، یعنی داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند میتوانند به راحتی در این دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل دهند . برای ثبت نام دوره کارشناسی این دانشگاه نیاز به مدرک کاردانی یا فوق دیپلم دارد . ارائه مدرک کاردانی زیر نظر وزارت علوم وتحقیقات میباشد وبرای ثبت نام کارشناسی معتبر میباشد ، داوطلبان در صورت انتخاب رشته غیر مرتبط با عنوان مدرک فارق التحصیلی خود ، باید دروس پیش نیاز بگذرانند .
پذیرش دانشجو بر اساس شرط معدل میباشد . امکان ادامه تحصیل همزمان دو رشته در دو مقطع در این دانشگاه امکان پذیرنیست در صورت تمایل ادامه تحصیل دو رشته باید به صورت غیرحضوری انجام دهند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی میتوانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید .   
  بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی در دفترچه سایت سازمان سنجش و یا سایت آموزش دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده است . برای شرکت در این دانشگاه در مقطع کاردانی دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی را دانلود کرده و سپس اقدام به پذیرش کنید . برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی در رشته های کاردانی پیوسته نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست داوطلبان میتوانند بدون دوره پیش دانشگاهی ادامه تحصیل دهند . رشته های علمی کاربردی در چهار زمینه تقسیم میشوند . رشته های کشاورزی بدون مدرک پیش دانشگاهی شامل :
منابع طبیعی
امور زراعی باغبانی
علوم دامی
محصولات دامی
شیلات
خاک
رشته های فرهنگ و هنر بدون مدرک پیش دانشگاهی شامل :
امور فرهنگی
امور مربوط به کتاب
امور اسلامی
زبان های خارجی
هنر
هنرهای دستی
سینما
موسیقی
جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با آویژه تماس بگیرید
آزمون سنجش
نتایج کنکور سراسری
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
رشته حقوق علمی کاربردی
ثبت نام علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
ثبت نام دانشگاه پیام نور
بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
نکاتی در مورد رشته های بدون مدرک پیش دانشگاهی
رشته های مدیریت وخدمات اجتماعی بدون مدرک پیش دانشگاهی شامل :
حقوق، امور اداری
ایمنی وامداد
خدمات سلامتی و روانی
حفاظت
نظامی
آموزش
امورمالی
ورزشی
بازرگانی
آرایشگری
رشته های صنعت بدون مدرک پیش دانشگاهی شامل :
ارتباطات وفناوری اطلاعات
 برق
کامپیوتر
علوم مربوط به فلزات
مکانیک و تعمیرات
ساخت و تولید
ابزار
هواپیما
عمران و معماری
انرژی زمین
لجستیک
ایمنی
تجهیزات پزشکی
شیمی و پلیمر
صنایع غذایی و …
است . شما عزیزان میتوانید بدون مدرک پیش دانشگاهی وارد دانشگاه شوید .
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش منتشر شده است . شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبانی است که در رشته فنی وحرفه ای و یا کاردانش تحصیل کرده اند وحتی افرادی که رشته ریاضی و تجربی و انسانی دارند و دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند میتوانند در این دانشگاه ثبت نام کنند ، تنها محدودیتی که برای این افراد هست این است که نمیتوانند درهر رشته و در هردانشگاهی ثبت نام کنند .
مقطع کاردانی پیوسته تنها مدرکی است که بدون مدرک پیش دانشگاهی ارائه میشود . مقطع کاردانی پیوسته نیاز به مدرک دیپلم نظام جدید ویا دیپلم نظام قدیم دارد ، کاردانی پیوسته براساس سوابق تحصیلی میباشد. جهت آگاهی از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی و همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز
مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی همیشه سوال بسیاری از داوطلبین متقاضی تحصیل بدون آزمون بوده است . مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی بدین صورت میباشد که داوطلب ابتدا باید از زمان ثبت نام آگاه باشد و پس آن دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت سازمان سنجش دریافت کند ، سپس دفترچه ثبت نام را بخوبی مطالعه کرده ، داوطلب پس از آشنایی با شرایط واصول پذیرش دانشجو به صورت اینترنتی ثبت نام و اقدام به انتخاب رشته مورد علاقه خود در دانشگاه مورد نظر میکند .
برای بدست آوردن راهنمایی بیشتر درباره مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی وهمچنین مدارک لازم برای ثبت نام در این دانشگاه میتوانید به یک مرکز مشاوره تحصیلی معتبر در نزدیک محل زندگی خود مراجعه کنید یا از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور
شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی همه سال در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه صورت میگیرد . برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید . شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی ۹۹ ـ ۹۸ در مقطع کاردانی و کارشناسی و در دوره مهرماه دانشگاه علمی کاربردی از ۲۷ مرداد ماه آغاز و داوطلبان یک هفته فرصت دارند ثبت نام کنند ، شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی ۹۹ ـ ۹۸ در مقطع کاردانی در نیمترم تحصیلی بهمن ماه ازنیمه اول بهمن ماه آغاز میشود و برای ثبت نام مقطع کارشناسی در بهمن ماه پس از اتمام زمان قید شده برای ثبت نام دوره کاردانی میباشد .
داوطلبان برای ثبت نام مقطع کاردانی تنها ۳۰ رشته را میتوانند انتخاب کنند و در مقطع کارشناسی مجاز به انتخاب ۲۰ رشته میباشند .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
ذکر نکاتی درمورد دانشگاه جامع علمی کاربردی
در دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی حداکثر ۳۰ رشته و درکارشناسی حداکثر ۲۰ رشته میتوان انتخاب کرد . دراین دانشگاه تعداد رشته های کاردانی بیشتر از کارشناسی میباشد . این دانشگاه چند هدف را دنبال میکند که یکی از آنها کمک به افراد شاغل برای پرورش مهارت وتخصص در بازار کار و همچنین کمک به افرادی که فاقد پذیرش در دانشگاه های سراسری شده اند است . دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته به صورت بدون کنکور دانشجو میپذیرد و امکان جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد را ندارد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو نیمترم مهرماه و بهمن ماه است و خارج از این زمان مقررشده دانشجو ثبت نام نمیکند.
دیگر موارد مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
دانشگاه علمی کاربردی تهران
لیست رشته های علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
سازمان سنجش سراسری
ثبت نام آزمون سراسری سال
سازمان سنجش کارشناسی ارشد
ثبت نام کنکور
خرید سریال ثبت نام کنکور
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
رشته های علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی
دانشگاه علمی کاربردی در تحصیلات متقاضیان کنکوری تاثیر بسزایی داشته است و بستره مناسبی برای رشد علمی افراد در اجتماع است ، رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تقریبا هشتاد درصد از همه رشته های دانشگاهی را در بر میگیرند ، به دلیل تنوع رشته های علمی کاربردی در مقطع کاردانی وکارشناسی و همچنین شهریه کم آن نسبت به دانشگاه های دیگر مورد علاقه بسیاری از داوطلبان برای ثبت نام شده است . شما کاربران میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی و هرگونه مشاوره تحصیلی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس برقرار کنید.
سوالات متداول
دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی در چه رشته هایی پذیرش دارد؟
دانش آموختگانی که به هر دلیلی موفق به گذراندن دوره پیش دانشگاهی نشده اند دانشگاه علمی کاربردی شرایطی فراهم کرده است تا بتوانید در رشته های کاردانی پیوسته ثبت نام به عمل آوردید.
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی در چه گرایش هایی است؟
 گرایش ها شامل ۴ گروه عمده کشاورزی، فرهنگ و هنر، صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی می باشد.
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی کی است؟ 
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی برای ورودی مهر در نیمه دوم مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه در نیمه اول بهمن ماه هرساله از طریق سازمان سنجش صورت میگیرد.
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون مدرک پیش دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۰:۲۹ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۲
شرایط تاسیس خانه کودک
شرایط تاسیس خانه کودک شامل مواردی میباشد که از سوی سازمان های زیربط منتشر میشود . تمام داوطلبان و علاقه مندان به تاسیس خانه کودک یا مهد کودک باید ضمن رعایت این شرایط ، برای تاسیس خانه کودک اقدام نمایند . باید به این نکته اشاره کرد که شرایط تاسیس خانه کودک برای هر یک از کارکنان و پرسنل خانه کودک تعریف میشود . که مهم ترین آنها شرایط مربوط به محل مهد کودک و همچنین شرایط موسس خانه کودک میباشد . اما شرایط تاسیس خانه کودک شامل چه مواردی میباشد ؟ و چه کسانی میتوانند برای تاسیس خانه کودک اقدام نمایند ؟ از جمله ی این شرایط میتوان به شرایط عمومی برای موسس و مسئول فنی مهد کودک اشاره کرد . که این موارد شامل اعتقاد داشتن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی ، همچنین داشتن گواهی عدم سابقه ی کیفری و بسیاری موارد دیگر میباشد .
از جمله سوالاتی که درباره ی شرایط تاسیس خانه کودک مطرح میباشد ، درباره ی نوع شرایط سنی کارکنان مهد کودک و همچنین مدارک تحصیلی مورد نیاز برای فعالیت در هر کدام از رده های شغلی مهد کودک و … میباشد . در ادامه توضیحات کاملی درباره ی شرایط تاسیس خانه کودک آورده شده است .
بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟
مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک
مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک همان شرایط عمومی و شرایط اختصاصی اعلام شده از سوی سازمان های مربوطه میباشد . که این شرایط برای موسس خانه کودک شامل مواردی همچون ؛ گذراندن دوره های آموزشی ، اخذ تاییدیه صلاحیت فردی ، تابعیت جمهوری اسلامی ایران ، تاییدیه روانپزشک معتمد مبنی بر سلامت روانی ، اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، نداشته سابقه و داشتن گواهی معافیت و یا پایان خدمت سربازی برای آقایان و داشتن مدرک کارشناسی و یا بالاتر میباشد . البته باید به این نکته اشاره کرد که افرادی که دارای مدرک کاردانی میباشند ، میتوانند برای تاسیس روستا مهد ها در مناطق کم برخوردار و روستایی اقدام کنند . یکی دیگر از مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک مربوط به شرایط سنی متقاضیان میباشد که حتما باید بین محدوده ی سنی بیست تا شصت سال باشد و پس از شصت سالگی باید فرد جایگزین ، معرفی شود .
همانطور که برای موسس خانه کودک شرایطی وجود دارد برای سایر کارکنان مهد کودک ازجمله مربیان نیز شرایط و ضوابط خاصی تعیین شده است . از مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک ، که برای مربیان تعریف شده است : داشتن مدرک تحصیلی ؛ حداقل دیپلم ؛ و یا مدارک کاردانی و کارشناسی با اولویت رشته های کودکیاری ، مربی مهد کودک و … میباشد . علاوه بر این موارد از دیگر مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک باید به این مورد اشاره کرد که ؛ در صورتیکه موسس آقا باشد ، باید مسئول فنی حتما خانم باشند و همچنین داشتن مدرک تحصیلی مرتبط نیز از شرایط مربوط به مسئول فنی خانه کودک میباشد .
بیشتر بخوانید: اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟
مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک
مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک از طریق سازمان بهزیستی کشور به اطلاع متقاضیان تاسیس خانه کودک میرسد . هر متقاضی باید در زمان تعیین شده نسبت به جمع آوری و ارائه این مدارک اقدام نماید . همانطور که میدانید متقاضیان اخذ مجوز برای تاسیس خانه کودک ابتدا باید موافقت نامه ی اصولی را دریافت کنند . که برای دریافت این موافقت نامه نیز ارائه ی مدارکی الزامی میباشد . در این مرحله مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک شامل ارائه ی فرم درخواست دریافت موافقت نامه ی اصولی ، گواهی نامه ی پایان دوره ی آموزشی ، ارائه ی مدرک تحصیلی و … میباشد .
بعد از دریافت موافقت نامه ی اصولی ، متقاضی میبایست تمام مفاد موجود در این موافقت نامه را عملی کند و مجوز ها مدارک لازم را فراهم آورد . مدارکی همچون فرم درخواست پروانه ی فعالیت ، تاییدیه کارشناس اماکن درباره ساختمان خانه کودک ، تاییدیه ی اداره بهداشت ، شماره ثبت مهد کودک از سازمان ثبت شرکت ها ، مدرک تحصیلی ، کارت ملی ، شناسنامه ، چند قطعه عکس پرسنلی و کارت پایان خدمت سربازی و یا کارت معافیت از سربازی از دیگر مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک جز مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز تاسیس خانه کودک میباشند .
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس مهد کودک چگونه است؟
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک سازمان بهزیستی کشور میباشد و علاقه مندان به تاسیس خانه کودک برای اطلاع از این شرایط تنها باید به اطلاعیه ها و مصوبات این سازمان توجه نمایند . چرا که نظارت بر اداره ، تاسیس و همچنین انحلال مهد های کودک تحت نظر این سازمان میباشد . متقاضیان تاسیس خانه کودک میبایست برای اطلاع از این شرایط به سامانه ی اینترنتی سازمان بهزیستی استان یا شهر خود مراجعه نمایند . البته بسیاری سایت های دیگر نیز در دسترس میباشند که اطلاعات مربوطه را دراختیار متقاضیان قرار میدهند و این کار را برای متقاضیان راحت تر میکند . اما قابل اعتماد ترین مرجع اینترنتی ، سایت سازمان بهزیستی میباشد . در نهایت متقاضیان میتوانند برای اخذ اطلاعات دقیق تر و جزئیات از طریق مراجعه حضوری به سازمان بهزیستی ابهامات خود را برطرف کنند . پس قابل اعتماد ترین مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک ، همان سازمان بهزیستی میباشد .
بیشتر بخوانید: اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟
نکات شرایط تاسیس خانه کودک
نکات شرایط تاسیس خانه کودک شامل تهیه ی تمام مدارک مورد نیاز برای تاسیس خانه کودک و همچنین رعایت کلیه ی شرایط اعلام شده از سوی سازمان های مربوطه میباشد . اگر بخواهیم برخی از این نکات شرایط تاسیس خانه کودک را برشمریم علاوه بر شرایط عمومی اعلام شده ، باید مواردی مانند الزامی بودن داشتن مدرک کارشناسی مرتبط برای مسئول فنی ، خانم بودم موسس و یا مسئول فنی ، خانم بودن کلیه مربیان ، داشتن سابقه کار مرتبط و یا دریافت گواهی نامه مربوط به گذراندن دوره های آموزشی را ذکر کنیم . از دیگر مواردی که باید به آن توجه کرد ترتیب و ترکیب پرسنل میباشد . که تعداد هر یک از کارکنان باید مطابق با استاندار ها باشد . به طور مثال به ازای هر ده نفر کودک شیرخوار و یا هر ۱۵ کودک نوپا حضور یک مربی الزامی میباشد .
نکته دیگر این است که زمانی که موافقت نامه ی اصولی برای متقاضی صادر میشود به معنای اجازه فعالیت خانه کودک نمیباشد . بلکه این موافقت نامه شامل بند ها و مواردی میباشد که متقاضی باید آنها را عملی کند . لازم به ذکر است که برای این کار تنها یک سال به موسس مهلت داده خواهد شد و باید تا پایان مهلت یکساله تمام موارد را عملی کند . اگر متقاضی تا پایان این مهلت یکساله نتواند بند های موافقت نامه را اجرایی کند میتواند تنها برای یک بار و به مدت شش ماه آن را تمدید کند . پس از به انجام رساندن مفاد موافقت نامه و دریافت تاییدیه های لازم پروانه فعالیت به نام موسس صادر خواهد شد . باید توجه شود که این پروانه فعالیت نیز تنها سه سال دارای اغتبار میباشد و پس از آن باید نسبت به تمدید آن اقدام شود .
بیشتر بخوانید: اخذ وام برای تاسیس مهد کودک چگونه است؟
سوالات متداول
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک کیست ؟
شرایط تاسیس خانه کودک از سوی سازمان بهزیستی کشور اعلام میشود و تنها منبع معتبر تعیین شرایط همین سازمان میباشد .
نحوه ی صدور مجوز تاسیس خانه کودک چگونه است ؟
متقاضی تاسیس خانه کودک در ابتدا باید نسبت به دریافت موافقت نامه اصولی اقدام کند پس از دریافت این موافقت نامه باید بندهای آن را اجرایی کند و در نهایت مجوز تاسیس خانه کودک صادر میشود .
مدارک لازم برای تاسیس خانه کودک چیست ؟
گواهی عدم اعتیاد ، گواهی عدم سابقه کیفری ، گواهی سلامت روانی و جسمی ، کارت ملی ف شناسنامه ، مدرک تحصیلی کارشناسی و گواهی گذراندن دوره های آموزشی مربوطه مدارک لازم برای تاسیس خانه کودک میباشد .
 برای مشاوره در زمینه شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۵:۰۶ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و میزان شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی از نیاز های اساسی جامعه امروز است . در جهان کنونی تولید ، طراحی و مصرف پوشاک نه تنها نیاز اولیه و طبیعی انسانها است بلکه با توسعه صنعتی کشورهای پیشرفته و پیشرفت در ساخت و تولید و طراحی متنوع و صادرات پوشاک و همچنین اثر گذاری بر فرهنگ ها و اقتصاد دیگر کشورها ، سالانه پیشرفت های اقتصادی زیادی را با خود به همراه دارد . از این جهت در طراحی و ساخت به صرفه انواع پوشاک با اهداف بلندمدت و در جهت تامین نیاز مردم و مبتنی بر خواسته اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی جامعه و کاربرد آن در تلویزیون ، تئاتر و سینما و همچنین سرعت بخشیدن به روند پیشرفت صادرات از طریق تنظیم و تهیه و اجرای انواع برنامه های آموزشی مناسب امری مهم است . رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی از مصادیق بارز پیشرفت این امر است .
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
نکات مهم رشته طراحی لباس
با توجه به تحقیقات انجام شده در روشهای قدیمی و لزوم ایجاد تغییر و جایگزینی آنها با روشهای مدرن ، اقداماتی در طراحی برنامه اموزشی رشته طراحی پوشاک صورت گرفته است . در برنامه ریزی درسی این رشته مهم است بدانید که رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی با مجموعه ای از دروس مبتنی بر خواست جامعه و هماهنگ با آن همراه است . از لزومات تربیت و تامین نیروی متخصص و کارآمد در این رشته نیاز به تحصیل است . رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی با اهداف مثبتی از قبیل تربیت طراحان پوشاک حرفه ای و متخصص ایجاد شده است . هدف ایجاد رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی تربیت نیروی انسانی متخصصی است که همکاری در امر طراحی پوشاک در ارتباط با افراد درگیر این رشته میتواند نقش عملی در بخش اجرایی و سرپرستی سطوح مختلف کارگاه های تولید و طراحی پوشاک را ایفا نماید .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است . با توجه به افزایش جمعیت و نیاز روز افزون به پیشرفت و گسترش هنر در جامعه امروزی ، ارائه برنامه های اموزشی مناسب در سطوح مختلف هنر مثل رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی ضرورت دارد . دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی دانشجو میپذیرد . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و هیچ آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمیشود . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام میشود و متقاضیان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون کنکور علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی و آنلاین است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
اهمیت رشته طراحی لباس
امروزه طراحی پوشاک و تولید و مصرف پوشاک صرفا نیاز اولیه و طبیعی انسان نیست بلکه یک دانش گسترده و مبنی بر خصوصیات اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی جوامع و بکار گرفتن آن در تئاتر و سینما و تلویزیون مورد اهمیت است . نگاه اقتصادی و فرهنگی به پوشاک و تلاش در ارائه طرح های مدرن و نو و همچنین بهبود کیفی و کمی پوشاک ، این زمینه را به یک صنعت رو به رشد و درآمدزا تبدیل کرده و منجر به گسترش چشمگیر آن در جهان امروز شده . لذا با توجه به نیاز کشور و لزوم اموزش و تربیت افراد خلاق و کاردان مورد نیاز ارگانهای طراح و تولید پوشاک که با رعایت زمینه های فرهنگی جامعه بتوانند موجبات پیشرفت این رشته را ایجاد کنند ، اقدام لازم در تهیه این روش ها در قالب دانشگاه های علمی کاربردی به وجود آمده است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور
جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس با ما تماس بگیرید
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
دانشگاه علمی کاربردی تهران
لیست رشته های علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
سازمان سنجش سراسری
ثبت نام آزمون سراسری سال
سازمان سنجش کارشناسی ارشد
ثبت نام کنکور
خرید سریال ثبت نام کنکور
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی مبحث مورد توجه متقاضیان این رشته است . تمام رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور هستند و افراد برای تحصیل در این دانشگاه باید مبلغی را بعنوان شهریه بپردازند . دانشگاه علمی کاربردی علاوه بر آن که رشته های تحصیلی متنوع در مقاطع کاردانی و کارشناسی دارد ، نسبت به سایر دانشگاه های دارای شهریه ، شهریه پایینتری از دانشجویان میگیرد و مقدار شهریه این دانشگاه با توجه به رشته تحصیلی و واحدهای اخذ شده در ترم ، متفاوت است . مهم است که بدانید با توجه به تغییرات اقتصاد کشور ، شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی و بطور کل هزینه رشته های تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی هر ساله ده الی پانزده درصد افزوده خواهد شد .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
قوانین مربوط به پرداخت شهریه
نحوه پرداخت شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به قوانین و مقررات هر دانشگاه متفاوت است . دانشجویان باید درمدت انتخاب واحد که عموما ابتدای هر نیمسال تحصیلی است ، ۱۵ درصد از کل شهریه را به سامانه الکترونیکی دانشگاه علمی کاربردی پرداخت کرده و بقیه شهریه خود را که ۸۵ درصد است ، تا پایان ترم و تا اتمام امتحانات به صورت آنلاین یا حضوری پرداخت نمایند . برای پرداخت حضوری دانشجویان میبایست به امور مالی دانشگاه مراجعه کرده و پرداخت غیرحضوری هم از مراجعه به سایت سامانه آموزش علمی کاربردی امکان پذیر است . میزان شهریه دانشگاه آزاد از دانشگاه علمی کاربردی بیشتر است اما افراد متقاضی ثبت نام بدون کنکور ، در صورتی که مشکلی از جهت پرداخت شهریه ندارند ، میتوانند در دانشگاه آزاد هم ثبت نام نمایند .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی مختصرا به شرح زیر است :
مرکز آموزش علمی کاربردی الشتر ۱
مرکز آموزش علمی کاربردی جاجرم
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تهران ۴
مرکز آموزش علمی کاربردی چرم ( تهران )
مرکز آموزش علمی کاربردی سبزوار ۲
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت تعاونی تولیدکنندگان صنعت ، کشاورزی و دامپروری بروجرد
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت زاگرس پوش بروجرد
مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری صایین قلعه
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خمین
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ گیلان(رشت)
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ مازندران
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴ بابل
مرکز آموزش علمی کاربردی مرودشت ۱
مرکز آموزش علمی کاربردی مهاباد ۳
لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی شامل چندین دانشگاه دیگر در سراسر کشور در لیست رشته های علمی کاربردی مختلف نیز میباشد .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
دیگر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی رشته طراحی لباس
آزمون سنجش
نتایج کنکور سراسری
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
رشته حقوق علمی کاربردی
ثبت نام علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
ثبت نام دانشگاه پیام نور
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
رشته طراحی لباس در دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته طراحی لباس در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاقه اکثر دانشجویان متقاضی این رشته است . اگر قصد تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی را دارید باید در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدانید که دانشگاه جامع علمی کاربردی طبق روال هرساله به صورت بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن ماه به داوطلبان فرصت میدهد تا اقدامات لازم را جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند . بنابراین داوطلبان ورودی مهر ماه میبایست در مرداد ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند و همچنین داوطلبان ورودی نیمسال دوم نیز باید در اواخر بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود در این رشته و دانشگاه اقدام کنند . دفترچه علمی کاربردی بهمن مهلتی محدود داشته و ممکن است زمان ثبت نام آن تمام شود ، در نتیجه به تهیه این دفترچه در زمان مناسب دقت کنید.
سخن آخر
مهارت های فارغ التحصیلان رشته طراحی لباس در دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر است :
ایجاد کسب و کارهای بزرگ یا کوچک و کارآفرینی
خلاقیت و نوآوری
پیشرفت اقتصاد کشور
طبقه بندی و پردازش اطلاعات
طراحی و دوخت الگوی پوشاک کودک و بزرگسال
طراحی الگو و دوخت انواع پوشاک زنانه و مردانه و …
رشته طراحی لباس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در مبحث فوق مختصرا ذکر گردید اما برای اطلاع بیشتر ، شما عزیزان میتوانید برای انتخاب رشته علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .
سوالات متداول
ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی در چه مقاطعی انجام میشود؟
دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی در این رشته دانشجو میپذیرد . ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و هیچ آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمیشود.
شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی چه میزان است؟
دانشگاه جامع علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه های دارای شهریه پایینتری است. مقدار شهریه این دانشگاه با توجه به رشته تحصیلی و واحدهای اخذ شده در ترم ، متفاوت است .
زمان ثبت نام رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی ؟
داوطلبان ورودی مهر ماه میبایست در مرداد ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند و همچنین داوطلبان ورودی نیمسال دوم نیز باید در اواخر بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود در این رشته و دانشگاه اقدام کنند
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و میزان شهریه رشته طراحی لباس دانشگاه علمی کاربردی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۲:۱۳ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با هدف تربیت دانش آموختگان متخصص برای بهبود مهارتهای مورد نظر در بخش مکانیک و طراحی خودرو انجام گرفته شده است . دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو هر ساله در دو نوبت و در دو مقطع جذب دانشجو میکند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با ارائه دادن مدارک سوابق تحصیلی به این دانشگاه امکان پذیر است و کنکور و یا آزمون خاصی ندارد . در دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو دانشجویان این امکان را دارند که در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به تحصیل بپردازند البته همانطور که در قبل به آن اشاره کردیم دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی نیازمند مدرک دیپلم و برای مقطع کارشناسی نیازمند مدرک کاردانی مرتبط است . در سر فصل های بعدی راجع به جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو بیشتر توضیح میدهیم .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو داوطلبان تنها در مرداد تا شهریور ماه برای ترم مهر و در آذر تا دی ماه برای ترم بهمن فرصت دارند . ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو اگرچه بدون کنکور است اما ملزم به پرداخت هزینه شهریه است . شهریه رشته های موجود در دانشگاه ایران خودرو نیز مانند دیگر رشته ها و دانشگاه های علمی کاربردی بستگی به تعداد واحد های اخذ شده توسط خود دانشجو دارد اما شهریه ثابت برای یک ورودی تا پایان تحصیلات آن ورودی مبلغی ثابت است اما هر ساله ۱۰ الی ۱۵ درصد بیشتر میشود که همانطور که میدانید این اتفاق در سایر دانشگاه های غیردولتی نیز هر ساله با مبالغی بیشتر رخ میدهد . پیشرفت مبلغ شهریه دانشگاه ها با توجه به تورم موجود یک امر عادی است که البته دانشگاه علمی کاربردی آن را تا حد زیادی کنترل کرده است .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با توجه به اینکه دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در نوبت مهرماه و بهمن ماه امکان جذب دانشجو دارد ، در همین دو نوبت گفته شده است . زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو در سایت سازمان سنجش هر ساله مندرج میشود البته برای اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شما عزیزان میتوانید با دانشگاه مد نظر خود نیز در ارتباط باشید و یا به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه نمایید . ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه ایران خودرو نیز در همان دو مدت گفته شده در بالا یعنی مرداد تا شهریور و همچنین آذر تا دیماه است . کاردانی به کارشناسی بدون کنکور است و تنها نیازمند ارائه مدرک کاردانی مرتبط با رشته مد نظرتان است . ارشد بدون کنکور علمی کاربردی متاسفانه از سال ۹۲ تا کنون امکان جذب دانشجو نداشته است .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو فقط و فقط داشتن مدرک دیپلم و پرداخت به موقع شهریه است البته از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو در مقطع کارشناسی ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی مرتبط با رشته مورد نظر متقاضی است . از مهمترین شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو همانطور که میدانید پرداخت به موقع شهریه است که از شروع ترم و انتخاب واحد تا پایان امتحانات هر ترم مهلت ثبت نام دارد . میزان شهریه در دانشگاه علمی کاربردی نسبت به مابقی دانشگاه ها ی غیر دولتی بسیار کمتر است . برای اطلاع از سایر جزئیات شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو میتوانید به نزدیک ترین دانشگاه علمی کاربردی محل زندگی خود رفته و به پاسخ سوالات خود بطور کامل دست بیابید . البته مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتوانند بصورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان باشند .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
دیگر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
آزمون سنجش
نتایج کنکور سراسری
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
رشته حقوق علمی کاربردی
ثبت نام علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
ثبت نام دانشگاه پیام نور
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
نکات مهمی که دانشجویان و متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو باید بدانند
همانطور که در مبحث بالا گفته شد شما متقاضیان عزیز از این امکان برخوردار هستید که برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی و جزئیات مربوط به آن و یا ثبت نام بدون کنکور در سایر دانشگاه های کشور عزیزمان ایران و همچنین برای هرگونه مشاوره تحصیلی مد نظر خود با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید . سعی ما در این مرکز بر آن بوده است که بتوانیم با گرد هم آوردن مشاورین متخصص و ماهر پاسخی برای سوالات شما باشیم . از آنجا که متقاضیان بسیاری نمیدانند پروسه ثبت نام خود را از کجا شروع کنند و یا شرایط ثبت نام این دانشگاه ها چیست ما در این مرکز با هدف آگاهی هر چه بیشتر شما بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستیم .
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور
مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو محدود است و تنها در دو نوبت و ترم مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر میباشد . قطعا اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند و مدرک مرتبط با رشته انتخابی خود دارند . هر دانشگاه برای ثبت نام دانشجویان و متقاضیان خود مدت محدودی دارد حتی اگر دانشگاه مذکور بدون کنکور و یا آزمون باشد . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو نیز در زمان محدود به خود امکان پذیر است و خارج از این تایم امکان ثبت نام ندارد . مهلت دقیق ثبت نام این دانشگاه در سامانه آموزش علمی کاربردی همیشه مذکور است . البته مهم است بدانید که اگر میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید حتما قبل از آن باید اقدام به تهیه دفترچه ثبت نام علمی کاربردی کنید . در این دفترچه لیست رشته های علمی کاربردی نیز مذکور است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
زمان ثبت نام علمی کاربردی
زمان ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از دغدغه های پر تکرار متقاضیان است که ما در این مبحث به توضیح بیشتر آن میپردازیم . به زمان ثبت نام این دانشگاه که البته بدون کنکور است در دفترچه علمی کاربردی اشاره شده است . همانطور که در قبل گفتیم زمان ثبت نام این دانشگاه در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در هر دو نیم ترم مهر ماه و بهمن ماه یعنی دو مرتبه در سال است . باید بدانید که درزمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارائه سوابق تحصیلی و مدارک مورد نیاز دانشگاه توسط خود دانشجو الزامی میباشد . حضور دانشجو در روز ثبت نام یک قانون است و عدم حضور وی باعث حذف ترم و همچنین انجام نگرفتن پروسه ثبت نام است . پس ابتدا دفترچه دانشگاه را تهیه و همه آن را مطالعه کنید تا با قوانین این دانشگاه بیشتر آشنا شوید .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو زمانی اتفاق می افتد که دانشجو تمام موارد و قوانین مربوط به ثبت نام را رعایت کرده باشد . در زمان پذیرش و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو همانطور که در قبل به آن اشاره کردیم حضور دانشجو امری الزامی است . پذیرش در دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور دارای شرایط عمومی و اختصاصی است ، همانطور که میدانید شرایط عمومی هر دانشگاهی شامل دارا بودن تابعیت ایرانی و یا مواردی چون نداشتن سوء سابقه سیاسی و مقید به نظام جمهوری اسلامی بودن است . از شرایط اختصاصی این دانشگاه نیز در قبل به پرداخت مبلغ شهریه در زمان گفته شده اشاره کردیم ، یکی دیگر از شرایط ثبت نام این دانشگاه همچنین داشتن حداقل مدرک دیپلم و همچنین حضور در کلاسها و بر سر جلسه امتحانات است که البته توجه به این نکات بسیار مهم است .
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو با ما تماس بگیرید
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
دانشگاه علمی کاربردی تهران
لیست رشته های علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
سازمان سنجش سراسری
ثبت نام آزمون سراسری سال
سازمان سنجش کارشناسی ارشد
ثبت نام کنکور
خرید سریال ثبت نام کنکور
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
در گذشته به این نکته که دانشگاه علمی کاربردی تنها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو ثبت نام میکند اشاره کردیم . در سال ۹۲ و با دستور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه برای متقاضیان امکان پذیر شد اما این دانشگاه برای ثبت نام کردن دانشجویان در این مقطع تحصیلی شرایط بسیار سختی همچون داشتن سه تا پنج سال سابقه کاری و یا حتما در حال اشتغال بودن داشت . از این رو تعداد کمی از دانشجویان شانس ثبت نام در این مقطع را داشتند و فقط برای افرادی کاربرد داشت که میخواستند از نظر شغلی پیشرفت کنند . در سالهای بعدی و تا کنون دیگر هرگز ثبت نام ارشد این دانشگاه انجام نگرفت و دلایل آن تا کنون نامعلوم بوده است
سوالات متداول
آدرس دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو؟
تهران کیلومتر چهارده جاده قدیم کرج – درب ۱۸ مرکز آموزش ایران خودرو
رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو؟
مهندسی فناوری، طراحی و نقشه کشی صنعتی، مهندسی فناوری قالب سازی، نقشه کشی صنعتی، مهندسی فناوری کنترل فرآیند و …
آدرس وبسایت دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو؟
www.ikco-uast.ac.ir
 برای مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۴:۳۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
شرایط تاسیس خانه کودک
شرایط تاسیس خانه کودک شامل مواردی میباشد که از سوی سازمان های زیربط منتشر میشود . تمام داوطلبان و علاقه مندان به تاسیس خانه کودک یا مهد کودک باید ضمن رعایت این شرایط ، برای تاسیس خانه کودک اقدام نمایند . باید به این نکته اشاره کرد که شرایط تاسیس خانه کودک برای هر یک از کارکنان و پرسنل خانه کودک تعریف میشود . که مهم ترین آنها شرایط مربوط به محل مهد کودک و همچنین شرایط موسس خانه کودک میباشد . اما شرایط تاسیس خانه کودک شامل چه مواردی میباشد ؟ و چه کسانی میتوانند برای تاسیس خانه کودک اقدام نمایند ؟ از جمله ی این شرایط میتوان به شرایط عمومی برای موسس و مسئول فنی مهد کودک اشاره کرد . که این موارد شامل اعتقاد داشتن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی ، همچنین داشتن گواهی عدم سابقه ی کیفری و بسیاری موارد دیگر میباشد .
از جمله سوالاتی که درباره ی شرایط تاسیس خانه کودک مطرح میباشد ، درباره ی نوع شرایط سنی کارکنان مهد کودک و همچنین مدارک تحصیلی مورد نیاز برای فعالیت در هر کدام از رده های شغلی مهد کودک و … میباشد . در ادامه توضیحات کاملی درباره ی شرایط تاسیس خانه کودک آورده شده است .
بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای مجوز مهد کودک چیست؟
مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک
مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک همان شرایط عمومی و شرایط اختصاصی اعلام شده از سوی سازمان های مربوطه میباشد . که این شرایط برای موسس خانه کودک شامل مواردی همچون ؛ گذراندن دوره های آموزشی ، اخذ تاییدیه صلاحیت فردی ، تابعیت جمهوری اسلامی ایران ، تاییدیه روانپزشک معتمد مبنی بر سلامت روانی ، اعتیاد نداشتن به مواد مخدر ، نداشته سابقه و داشتن گواهی معافیت و یا پایان خدمت سربازی برای آقایان و داشتن مدرک کارشناسی و یا بالاتر میباشد . البته باید به این نکته اشاره کرد که افرادی که دارای مدرک کاردانی میباشند ، میتوانند برای تاسیس روستا مهد ها در مناطق کم برخوردار و روستایی اقدام کنند . یکی دیگر از مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک مربوط به شرایط سنی متقاضیان میباشد که حتما باید بین محدوده ی سنی بیست تا شصت سال باشد و پس از شصت سالگی باید فرد جایگزین ، معرفی شود .
همانطور که برای موسس خانه کودک شرایطی وجود دارد برای سایر کارکنان مهد کودک ازجمله مربیان نیز شرایط و ضوابط خاصی تعیین شده است . از مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک ، که برای مربیان تعریف شده است : داشتن مدرک تحصیلی ؛ حداقل دیپلم ؛ و یا مدارک کاردانی و کارشناسی با اولویت رشته های کودکیاری ، مربی مهد کودک و … میباشد . علاوه بر این موارد از دیگر مهمترین شرایط تاسیس خانه کودک باید به این مورد اشاره کرد که ؛ در صورتیکه موسس آقا باشد ، باید مسئول فنی حتما خانم باشند و همچنین داشتن مدرک تحصیلی مرتبط نیز از شرایط مربوط به مسئول فنی خانه کودک میباشد .
بیشتر بخوانید: اجاره مجوز مهد کودک چگونه است؟
مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک
مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک از طریق سازمان بهزیستی کشور به اطلاع متقاضیان تاسیس خانه کودک میرسد . هر متقاضی باید در زمان تعیین شده نسبت به جمع آوری و ارائه این مدارک اقدام نماید . همانطور که میدانید متقاضیان اخذ مجوز برای تاسیس خانه کودک ابتدا باید موافقت نامه ی اصولی را دریافت کنند . که برای دریافت این موافقت نامه نیز ارائه ی مدارکی الزامی میباشد . در این مرحله مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک شامل ارائه ی فرم درخواست دریافت موافقت نامه ی اصولی ، گواهی نامه ی پایان دوره ی آموزشی ، ارائه ی مدرک تحصیلی و … میباشد .
بعد از دریافت موافقت نامه ی اصولی ، متقاضی میبایست تمام مفاد موجود در این موافقت نامه را عملی کند و مجوز ها مدارک لازم را فراهم آورد . مدارکی همچون فرم درخواست پروانه ی فعالیت ، تاییدیه کارشناس اماکن درباره ساختمان خانه کودک ، تاییدیه ی اداره بهداشت ، شماره ثبت مهد کودک از سازمان ثبت شرکت ها ، مدرک تحصیلی ، کارت ملی ، شناسنامه ، چند قطعه عکس پرسنلی و کارت پایان خدمت سربازی و یا کارت معافیت از سربازی از دیگر مدارک لازم برای شرایط تاسیس خانه کودک جز مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز تاسیس خانه کودک میباشند .
بیشتر بخوانید: شرایط تاسیس مهد کودک چگونه است؟
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک سازمان بهزیستی کشور میباشد و علاقه مندان به تاسیس خانه کودک برای اطلاع از این شرایط تنها باید به اطلاعیه ها و مصوبات این سازمان توجه نمایند . چرا که نظارت بر اداره ، تاسیس و همچنین انحلال مهد های کودک تحت نظر این سازمان میباشد . متقاضیان تاسیس خانه کودک میبایست برای اطلاع از این شرایط به سامانه ی اینترنتی سازمان بهزیستی استان یا شهر خود مراجعه نمایند . البته بسیاری سایت های دیگر نیز در دسترس میباشند که اطلاعات مربوطه را دراختیار متقاضیان قرار میدهند و این کار را برای متقاضیان راحت تر میکند . اما قابل اعتماد ترین مرجع اینترنتی ، سایت سازمان بهزیستی میباشد . در نهایت متقاضیان میتوانند برای اخذ اطلاعات دقیق تر و جزئیات از طریق مراجعه حضوری به سازمان بهزیستی ابهامات خود را برطرف کنند . پس قابل اعتماد ترین مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک ، همان سازمان بهزیستی میباشد .
بیشتر بخوانید: اخذ مجوز مهد کودک چگونه است؟
نکات شرایط تاسیس خانه کودک
نکات شرایط تاسیس خانه کودک شامل تهیه ی تمام مدارک مورد نیاز برای تاسیس خانه کودک و همچنین رعایت کلیه ی شرایط اعلام شده از سوی سازمان های مربوطه میباشد . اگر بخواهیم برخی از این نکات شرایط تاسیس خانه کودک را برشمریم علاوه بر شرایط عمومی اعلام شده ، باید مواردی مانند الزامی بودن داشتن مدرک کارشناسی مرتبط برای مسئول فنی ، خانم بودم موسس و یا مسئول فنی ، خانم بودن کلیه مربیان ، داشتن سابقه کار مرتبط و یا دریافت گواهی نامه مربوط به گذراندن دوره های آموزشی را ذکر کنیم . از دیگر مواردی که باید به آن توجه کرد ترتیب و ترکیب پرسنل میباشد . که تعداد هر یک از کارکنان باید مطابق با استاندار ها باشد . به طور مثال به ازای هر ده نفر کودک شیرخوار و یا هر ۱۵ کودک نوپا حضور یک مربی الزامی میباشد .
نکته دیگر این است که زمانی که موافقت نامه ی اصولی برای متقاضی صادر میشود به معنای اجازه فعالیت خانه کودک نمیباشد . بلکه این موافقت نامه شامل بند ها و مواردی میباشد که متقاضی باید آنها را عملی کند . لازم به ذکر است که برای این کار تنها یک سال به موسس مهلت داده خواهد شد و باید تا پایان مهلت یکساله تمام موارد را عملی کند . اگر متقاضی تا پایان این مهلت یکساله نتواند بند های موافقت نامه را اجرایی کند میتواند تنها برای یک بار و به مدت شش ماه آن را تمدید کند . پس از به انجام رساندن مفاد موافقت نامه و دریافت تاییدیه های لازم پروانه فعالیت به نام موسس صادر خواهد شد . باید توجه شود که این پروانه فعالیت نیز تنها سه سال دارای اغتبار میباشد و پس از آن باید نسبت به تمدید آن اقدام شود .
بیشتر بخوانید: اخذ وام برای تاسیس مهد کودک چگونه است؟
سوالات متداول
مرجع تعیین شرایط تاسیس خانه کودک کیست ؟
شرایط تاسیس خانه کودک از سوی سازمان بهزیستی کشور اعلام میشود و تنها منبع معتبر تعیین شرایط همین سازمان میباشد .
نحوه ی صدور مجوز تاسیس خانه کودک چگونه است ؟
متقاضی تاسیس خانه کودک در ابتدا باید نسبت به دریافت موافقت نامه اصولی اقدام کند پس از دریافت این موافقت نامه باید بندهای آن را اجرایی کند و در نهایت مجوز تاسیس خانه کودک صادر میشود .
مدارک لازم برای تاسیس خانه کودک چیست ؟
گواهی عدم اعتیاد ، گواهی عدم سابقه کیفری ، گواهی سلامت روانی و جسمی ، کارت ملی ف شناسنامه ، مدرک تحصیلی کارشناسی و گواهی گذراندن دوره های آموزشی مربوطه مدارک لازم برای تاسیس خانه کودک میباشد .
 برای مشاوره در زمینه شرایط تاسیس خانه کودک چگونه است؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۰:۴۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)