مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

معرفی و ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور به چه هدفی ارائه می شود و یا چه آینده شغلی را برای داوطلبان خود فراهم می کند ؟ رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور از گرایش های رشته حسابداری است . شاید بسیاری از ما با رشته حسابداری و هدف تحصیلی آن آشنایی داشته باشیم اما تفاوت و تنوع بین گرایش های متخلف آن را ندانیم . رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور و یا دیگر گرایش های رشته حسابداری برای عموم داوطلبان آشنا هستند و هرکسی حتی در حد نیازها و مخارج روزمره خود با حسابداری و امور مالی آشنایی دارد .رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور نیز با هدف تربیت افراد متخصص و مسلط بر حسابداری ، بررسی ، تنظیم و کنترل وضعیت اقتصادی امور مالی این رشته را ارائه می کند .
بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور برای علاقه مندان به دروس تحلیلی و محاسباتی مناسب است . همچنین افرادی که به مباحث ریاضیات و اعداد و ارقام علاقه مند هستند در این رشته موفق می باشند . ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و در دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود و برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در این رشته میتوان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرد .
بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
شرایط ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور برای تمامی متقاضیان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت بدون آزمون و بر حسب سوابق تحصیلی می باشد یعنی تمامی افراد دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید که معدل ده و یا ده به بالا دارند می توانند در این رشته مشغول به تحصیل شوند . از شرایط ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور به صورت ناپیوسته داشتن مدرک کاردانی حسابداری یا حسابرسی و یا گذراندن دروس پیش نیاز می باشد . به علاوه داوطلبان باید از شرایط عمومی و خصوصی نیز برخوردار باشند .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
شهریه رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور طبق تعداد واحد های اخذ شده و یا تعداد دروس اختصاصی و عمومی تعیین می شود . میزان شهریه رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور به طور دقیق مشخص نیست چرا که بخش شهریه ثابت سالانه افزایش می یابد و بخش شهریه متغییر نیز بستگی به واحدهای ترمی دارد و متفاوت است . برای اطلاع از میزان شهریه و یا هر سوال دیگری می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید . برای پرداخت شهریه و یا تسویه حساب نیز می توانید از طریق سامانه دانشگاه اقدام کنید .
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته حسابداری مالی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته حسابداری مالی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در پی آموزش نیروی متخصص و کاردان در عرصه حسابداری مالی است ، افرادی که بتوانند اسناد مالی را در دفاتر دولتی و یا بخش های خصوصی تنظیم و ثبت کنند . فارغ التحصیلان رشته حسابداری مالی می توانند در زمینه های بسیاری مانند مدیریت مالی بانک های دولتی و شعبه های خصوصی ، بخش مالی ادارات مختلف ، مدیریت حسابداری مراکز و ارگان های دولتی و خصوصی ، فعالیت در بخش های حسابداری ، دفترداری ، منشی کامپیوتر ، حسابدار شرکت ها و موسسات و بسیاری از عنوان های شغلی دیگر مشغول به کار شوند .
رشته حسابداری مالی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از این جهت در دسته رشته های پر مخاطب قرار دارد که از موسسات بزرگ دولتی و خصوصی تا مراکز کوچکتری مانند فروشگاه ها برای رسیدگی ، تنظیم ، برنامه ریزی ، بهینه سازی و کنترل بخش مالی و وضعیت اقتصادی خود به یک فرد آگاه و مسلط بر اصول حسابداری نیاز دارند . اگر بنا بر دلایل مختلف نتوانسته اید در انتخاب رشته کنکورهای سراسری موفق به پذیرش در رشته حسابداری شوید می توانید با یک مشاوره تحصیلی و انتخاب یک گرایش مناسب در رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
مدارک لازم برای ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته حسابداری مالی دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته حسابداری مالی علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته حسابداری مالی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته حسابداری مالی علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۶:۲۲ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور چیست و با چه منظوری تدریس میشود ؟ یا شاید بپرسید هدف از ارائه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور چیست ؟ اگر بخواهیم به زبان ساده یک تعریف کلی داشته باشیم یک حسابرس‌ کارها و حساب و کتاب های حسابدارن را بررسی و کنترل می کند . رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور از آن دسته رشته هایی است که کم پیش می آید فارغ التحصیلان آن با مشکل بیکاری مواجه باشند . رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور دو دسته است ۱ _ حسابرسی داخلی که معمولا افراد حسابرس کارمند همان مرکزی هستند که مسئولیت حسابرسی آن را بر عهده دارند و گزارش کاری بین هیئت مدیره و مدیر و سهامداران را تحویل می دهند . ۲ _ حسابرسی مستقل که افراد عضو موسسه حسابرسی هستند و طبق قرار داد به بررسی و تنظیم حساب های مراکز مخلتف می پردازند . رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه میشود .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور برای داوطلبانی که به بررسی و حساب و کتاب های ریز و درشت و سر و کله زدن‌ با اعداد و ارقام خورد و کلان و دروس تحلیلی علاقه دارند مناسب است . جهت ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور و یا هر رشته و گرایشی شما به یک مشاوره تحصیلی نیازمند هستید . چرا که ثبت نام علمی کاربردی در این رشته مناسب افرادی که علاقه ای به ریاضیات یا رشته های خشک این چنینی ندارند مناسب نمیباشد . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه همه ایام حتی روزهای تعطیل در حال خدمت رسانی به شما است .
بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن مدرک دیپلم و معدل لازم ، شرایط عمومی و خصوصی می باشد . شرایط ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور به گونه ای است که اولویت با افراد مجرب و یا شاغل در زمینه های مرتبط با حسابرسی و حسابداری است .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی
شهریه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور طبق تعرفه کلی دانشگاه علمی کاربردی تعیین می شود . به این صورت که شهریه ثابت سالانه ۱۰ _ ۱۵ درصد افزایش می یابد و شهریه متغییر طبق واحد های ترمی افزایش یا کاهش می یابد ، جهت پرداخت شهریه رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور می توانید از طریق سامانه دانشگاه اقدام به پرداخت کنید و یا از ‌کمک هزینه های صندوق رفاه دانشگاه استفاده کنید .
بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته حسابرسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته حسابرسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در راستای آموزش افراد ماهر و با تجربه در زمینه رسیدگی به حساب های مالی دولتی و خصوصی در زمینه های مختلف ارائه می شود . در هر شرکت ، ارگان ، اداره ، دفتر ، مراکز دیگری سالانه هزاران برگه و رسید حساب مالی ثبت و بایگانی می شود . در این بین افراد و مسئولانی هستند که می خواهند تصدیق و درستی این حساب ها را بدانند . و یا مراکز خصوصی که سهامداران می خواهند از صحت و دقت امور مالی خود که توسط هیئت مدیره و مسئول مربوطه ارائه شده است مطمئن شوند ‌ .اینجا است که کار نیروی متخصص حسابرسی نقش پیدا می کند .
یک حسابرس باید بتواند تمام حساب ها را بررسی کند ، کمی و کاستی ، هر گونه تخلف ، دوگانگی در حساب ها ، و هر مشکل دیگری را تشخیص دهد . یک جمع بندی کلی از حساب ها انجام دهد ، خلاصه ای از همه امور را ثبت کند و در پایان گزارش کار خود را به طور دقیق و کامل به بخش مربوطه ارائه دهد . یک فارغ التحصیل رشته حسابرسی باید از تمامی امور و فنون حسابداری مطلع باشد اما یک حسابدار نیازی به یاد گیری کارهای حسابرسی ندارد . ولی به طور کلی این دو رشته به گونه ای تطبیق شده اند که می توان آن ها را بخش جدایی ناپذیر یکدیگر دانست . رشته حسابرسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور انتخاب مناسبی است برای افراد شاغل در زمینه حسابداری و کارهای مرتبط که بتوانند در این گرایش نیز تخصص لازم را کسب کنند و مشغول به کار شوند . و یا افراد علاقه مندی که در لیست انتخاب رشته کنکور نتوانسته اند وارد این رشته تحصیلی بشوند .
بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
روش پذیرش دانشجو در رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
روش پذیرش دانشجو در رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته حسابرسی دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته حسابرسی علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته حسابرسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته حسابرسی علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۹:۰۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های پر طرفدار گروه فرهنگ و هنر میباشد . رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور از آن دسته از رشته هایی است که روز به روز در حال گسترش است و آنطور که به نظر میرسد قرار نیست که اشباع شود چرا که دنیای پر هیجان و پر طرفدار ورزش روز به روز در حال پیشرفت است و در هر کشور و شهری سعی بر توسعه دادن آن چه از نظر تنوع رشته ای و چه از نظر کمیت و کیفیت ورزشکار هستند . از این رو لزوم و اهمیت رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور قابل درک میباشد . هدف از ارائه رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور تربیت خبرنگارانی است که با شناخت حرفه ای ورزش ها ، اصول و قواعد هر رشته ورزشی ، به طور تخصصی در هر رشته شناخت بازیکنان و . . . بتواند در زمینه تخصصی خود به عنوان یک گوینده خبر ، گزارشگر بازی ، مجری برنامه ورزشی ، خبرنگار ورزشی و . . . بتواند فعالیت کند . میتوانید برای اطلاع دقیق از رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور و گرایش های آن با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس برقرار کنید .
بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور مناسب برای افرادی است که روحیه هیجان طلب و جست و جو گری دارند و صد البته افراد پر انرژی و علاقه مند به ورزش را میطلبد با یک مشاوره تحصیلی میتوانید بفهمید که آیا ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در رشته خبرنگاری ورزشی با شخصیت و اهداف شما سازگاری دارد یا خیر . ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته و در دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش میتوانید انجام دهید .
بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پیرو قوانین کلی این مرکز آموزشی میباشد اما به مراتب بسیار راحت تر از انتخاب رشته کنکور در این زمینه میباشد . شرایط ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور طبق سوابق تحصیلی و بر پایه داشتن مدرک دیپلم و معدل مورد قبول میباشد و طبیعتا داشتن سلامت و توانایی جسمی لازمه ثبت نام در این رشته است . چرا که فعالیت در هر بخشی مرتبط با این رشته نیاز به سلامت جسمی و توانایی کامل برای برقراری ارتباط سالم با ورزش و مخاطبان آن میباشد .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
شهریه رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور در هر واحد آموزشی به شهریه ثابت و متغییر تقسیم میشود که شهریه ثابت ممکن است در واحد های مختلف تفاوت جزئی داشته باشد و سالانه مقداری افزایش یابد . اما شهریه متغییر را واحد های عمومی و تخصصی و نظر و عملی تعیین میکنند که مجموع شهریه ثابت و متغییر ، شهریه رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور را مشخص میکند .
بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته خبرنگاری ورزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته خبرنگاری ورزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی مناسب برای افرادی است که به صورت تجربی در زمینه های ورزشی فعالیت میکنند تا در زمینه کاری خود تخصص لازم را پیدا کنند . رشته خبرنگاری ورزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای فارغ التحصیلان خود امکان های شغلی متنوعی را ایجاد میکند . به طور مثال این افراد میتوانند در نشریات یا روزنامه نگاری های ورزشی به عنوان خبرنگار ، به عنوان مجری برنامه های ورزشی در رادیو و تلویزیون و دیگر رسانه ها ، به عنوان گزارشگر مسابقات ورزشی در تخصص خود ، به عنوان گوینده اخبار ورزشی ، به عنوان خبرنگار در ورزش گاه ها و مسابقات مختلف و … فعالیت کنند و پیشرفت در این رشته به علاقه و تلاش خود فرد برمیگردد .
بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
مدارک لازم برای ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد
مدارک لازم برای ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته خبرنگاری ورزشی دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته خبرنگاری ورزشی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته خبرنگاری ورزشی علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۳۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های پر مخاطب و قدیمی میباشد که یکی از شاخه های مدیریت است . رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در مراکز آموزشی مختلف در حال تدریس میباشد . اما هدف از رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی چه میباشد ؟ هدف از این رشته آموزش افراد برای ارائه بهترین استراتژی کنترل هزینه ها ، سود ، استفاده کارامد از منابع ، سازماندهی امور تجاری و بازرگانی یک موسسه است . رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی دانشجویانی را تربیت میکند که با شناخت و علم کافی در مورد بازار یابی ، ارتباط با مشتری و چگونگی جذب مشتری ، نحوه ارائه خدمات و . . . بتوانند در انواع موسسات بازرگانی و شرکت های خصوصی و غیر خصوصی بهترین استراتژی ها در امور بازرگانی برای حداکثر عملکرد انتخاب کنند و به اجرا در آورند .
بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور فرصت مناسبی پیش روی افرادی است که استعداد مناسبی در زمینه کارافرینی و امور تجاری دارند اما موفق به انتخاب رشته کنکور نشده اند . ثبت نام بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور آینده شغلی روشنی را پیش روی دانشجو قرار میدهد چرا که در تمامی موسسات و شرکت های تجاری و بازرگانی چه در بخش خصوصی چه دولتی نیاز به نیروی متخصص در بخش کنترل امور بازرگانی احساس میشود و رشته جایگزینی برای آن وجود ندارد . چرا هر بخش فعالی در این زمینه تنها با آگاهی از روند بازار کسب و کار و تجارت و پیش گرفتن یک استراتژی مطمئن میتواند در زمینه بازرگانی موفق عمل کند .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
شرایط ثبت نام رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور همانند سایر رشته های این دانشگاه تابع قوانین آموزشی تحصیل میباشد و طبق سوابق تحصیلی است . به طور کل از شرایط ثبت نام رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور که به مهارت های فردی برمیگردد میتوان به داشتن روابط اجتماعی قوی ، علاقه به امور تجاری و بازار یابی ، پشت کار ، تسلط کافی بر زبان ، داشتن ذهنی خلاق برای تجزیه و تحلیل نوسانات تجاری و تحلیل موقعیت برای تصمیم گیری و . . . میتوان اشاره کرد . پیش از ثبت نام علمی کاربردی در رشته بازرگانی شما نیازمند یک مشاوره تحصیلی مناسب هستید تا از محتوای این رشته ، بازار کار و توانایی های لازم برای تحصیل در این رشته آگاه شوید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کند
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد
شهریه رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی طبق مصوبه کلی این دانشگاه شامل شهریه ثابت و متغیر میباشد . شهریه ثابت ممکن است در مراکز آموزشی مختلف دچار تفاوت ناچیزی باشد اما بخش متغییر همانطور که پیش از این ذکر شد تابع نحوه انتخاب رشته میباشد چرا که هر واحد عمومی و خصوصی برای درس های عملی و نظری هزینه خاص خود را دارد پس شهریه رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی برایندی از شهریه ثابت و متغیر میباشد که برای اطلاعات دقیق از هزینه واحد های درسی این رشته میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس برقرار کنید .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور چه فرصت های شغلی را پیش روی ما قرار میدهد ؟ قطعا در هر رشته تحصیلی مهم ترین بخش آینده شغلی آن رشته میباشد . رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی با گرایش های مختلف خود ( بیمه ، بازاریابی ، بازاریابی بین المللی ، تحول سازمانی و . . . ) زمینه شغلی وسیعی را ایجاد میکند . افراد فارق التحصیل در این رشته میتوانند با کسب علم کافی در بخش مدیریت اجرایی شرکت ها و موسسات تجاری یا بخش مشاوره امور بازرگانی این موسسات مشغول به فعالیت شوند و یا در زمینه امور مالی و بازاریابی یا بخش کارگزینی مشغول شوند در مقاطع بالاتر بنابر واحد های مشترک با رشته حساب داری افراد با استعداد در امور حسابداری در این رشته نیز میتوانند در انواع شرکت ها به عنوان حسابدار فعالیت کنند و یا با کسب مدارک عالی به عنوان استاد در دانشگاه به تحصیل بپردازند .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
روش پذیرش دانشجو در رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز
مدارک لازم برای ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته بازرگانی دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته بازرگانی علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۰۰ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه فرهنگ و هنر است که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید آن را انتخاب کنید . تقریبا ده سال پس از پیداش هنر هفتم یعنی سینما انیمیشن به وجود آمد و به سرعت طرفداران خود را پیدا کرد تا جایی که حذف انیمیشن را از هنر های دیداری میتوان غیر ممکن دانست چرا که به وسیله انیمشن میتواند روایات و تخیلات و ایده ها را به تصویر کشید و داستان هایی خلق کرد که توسط فیلم و سریال ممکن نیست . رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی هم ارائه میشود تا هنرمندانی را تربیت کند که صنعت انیمیشن کشور بتواند با خلق انیمیشن های جدید با شخصیت های جذاب و کیفیت بالا در رقابت جهانی انیمیشن ها حضور پررنگ تری داشته باشد . در رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی مباحثی مانند داستان نویسی ، تولید انیمیشن ، خلاقیت و هنر ، ساخت دکور عروسکی ، طراحی شخصیت ، طراحی فیگور حیوان ، طراحی فیگور انسان ، طراحی کاریکاتور ، عکاسی ، فیزیک حرکت و . . . تدریس میشود .
رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور امروزه بسیار حائز اهمیت است چرا که دنیای رسانه ای کودکان ، بخش بزرگی از تبلیغات ، فضای مجازی ، بازی های رایانه ای و حتی بخشی از خود سینما نیز به انیمیشن مرتبط است .
بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور مناسب برای افراد خوش ذوق ، خلاق ، ایده پرداز با قوه تخیل و تصویر سازی بالا است تا بتوانند اثری متفاوت و جذاب را خلق کنند که مانند انیمیشن های معروف و شخصیت های آن ها ماندگار شوند . ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در نیمه های مهر ماه و بهمن ماه و از طریق سایت سازمان سنجش صورت میگیرد .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران
شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بسیار آسان تر از ورود به این رشته از طریق انتخاب رشته کنکور میباشد و افراد علاقه مند میتوانند تنها بر اساس سوابق تحصیلی خود یعنی با حداقل مدارک و شرایط در این رشته تحصیل کنند . داشتن مدرک دیپلم با معدل مقبول و دارا بودن شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور میباشد .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
شهریه رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور در هر واحد آموزشی به دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم میشود . جدای از شهریه ثابت که مقدار مشخصی میباشد شهریه متغییر را نوع انتخاب واحد دانشجو مشخص میکند که بستگی به هزینه واحد های عمومی و خصوصی و یا عملی و نظری دارد . و برایند این دو شهریه رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی را تایین میکند . برای اطلاع از جزئیات این شهریه و هزینه های جانبی این رشته میتوانید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند راهنمای مناسبی برای شما باشد .
بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
رشته انیمیشن در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته انیمیشن در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از پتانسیل پیشرفت بالایی برخور دار است و از آن دسته از رشته ها و حرفه هایی است که میتوان گفت هرگز حرکت رو به جلو آن متوقف نمیشود و بخش بزرگی از آن به خلاقیت و مهارت خود شما بر میگردد و خلق یک اثر ماندگار میتواند همان پله پرتاب شما برای پیشرفت باشد . فارغ التحصیل رشته انیمیشن در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال به عنوان
طراح شخصیت ، تکنسین رایانه ، دستیار طراح ، تکنسین تکنیک های دستی ، دستیار نور پرداز ، تکنسین فضای سه بعدی صحنه ، متحرک ساز سه بعدی صحنه ، تکنسین رنگ ، طراح فضا و صحنه ، دستیار تصویر بردار تک فریم و . . . را در تدوین و تهیه یک انیمیشن به وجود می آورد .
بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز
روش پذیرش دانشجو در رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد
مدارک لازم برای ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
مدارک لازم برای ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته انیمیشن دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته انیمیشن علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۴:۰۱ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه فرهنگ و هنر میباشد ، رشته مترجمی زبان اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی جزء رشته های جدید شاخه زبان میباشد و به همین دلیل به نسبت از بازار کار خوبی برخوردار است . رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور ارائه شده است تا مترجمانی را تربیت دهد که با پژوهش های خود در آثار علمی ، ادبی ، تاریخی و فرهنگی کشور های اسپانیایی زبان ، پیوند دیرینه مذهبی _ تاریخی که بین کشور های اسلامی و اسپانیایی وجود دارد را محکم تر و شفاف تر کنند .
رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور جز رشته های زبان پر طرفدار است که بخشی از آن به زیبایی این زبان بر میگردد و همینطور برای برقراری ارتباط با مردم اسپانیول زبان که نیم میلیارد نفر از جمعیت جهان را تشکیل میدهند و در کشور های مختلف ( ۲۲ کشور ) در حال زندگی هستند برای کشور در حال توسعه ای مانند ایران که نیازمند ارتباطات گسترده است وجود رشته مترجمی زبان اسپانیولی در دانشگاه علمی کاربردی را توجیه میکند و میتوان با تربیت افراد متخصص در این رشته پل ارتباطی بین دنیای علمی ، ادبی ، تاریخی ، فرهنگی کشور با کشور های اسپانیایی زبان را برقرار ساخت تا بتوان هرچه بیشتر از نقاط مثبت علم و هنر این کشور ها بهرمند شد .
بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی فرصتی طلایی برای علاقه مندان به این رشته میباشد که در انتخاب رشته کنکور موفق پذیرش در آن نشده اند تا با ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در رشته دلخواه خود بتوانند تحصیل کنند . ثبت نام رشته اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه و از طریق سایت سازمان سنجش برای متقاضیان قابل انجام است . بهتر است پیش از ثبت نام رشته اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی با مشاوره تحصیلی از مناسب بودن این رشته با شرایط و ویژگی شما آگاه شوید ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در این زمینه میتواند شما را راهنمایی کند .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد
شرایط ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور بسیار آسان تر از پذیرش این رشته در کنکور زبان میباشد افرادی که سوابق تحصیلی آن ها به مدرک دیپلم با حداقل معدل میرسد میتوانند در این رشته ادامه تحصیل دهند . اما داشتن علاقه ، استعداد و حافظه قوی بدون شک از شرایط ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور میباشد که به خود فرد برمیگردد نه قوانین این واحد آموزشی .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
شهریه رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور طبق تعرفه کلی این واحد آموزشی شامل شهریه ثابت و متغییر است که بخش متغییر به هزینه هر واحد عملی و نظری برمیگردد . برای پرداخت شهریه مترجمی زبان اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی نیز میتوانید از طریق صندوق رفاه دانشگاه و وام های شهریه اقدام کنید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
رشته مترجمی زبان اسپانیولی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته مترجمی زبان اسپانیولی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان فعالیت در تمامی شرکت هایی اسپانیایی که در ایران نمایندگی دارند را فراهم میکنند همچنین افراد فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند در دارالترجمه ها ، و بخش های هنری مربوط به زبان اسپانیایی صدا و سیما و زبان سرا ها مشغول به فعالیت شوند یا به عنوان مترجم زبان اسپانیایی در بخش های دولتی و غیر دولتی کار کنند . و یا در نشریات مشغول به ترجمه آثار مختلفی که به زبان اسپانیایی هستند شوند .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور
روش پذیرش دانشجو در رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
مدارک لازم برای ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته مترجمی زبان اسپانیولی دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته مترجمی زبان اسپانیولی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته مترجمی زبان اسپانیولی علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۲:۵۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی از رشته های گروه صنعت میباشد و یکی از رشته های کاربردی است که اگر به امور فنی علاقه دارید میتوانید در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آن را انتخاب کنید . این رشته به طور کل برای افرادی که در انتخاب رشته کنکور خود موفق عمل نکرده اند یا به صورت تجربی مشغول به فعالیت در این زمینه هستند یک فرصت ایده آل اسا تا بتوانند بدانش آکادمیک لازم را در این زمینه است . برای اطلاع از کلیات این رشته و مسائلی مانند زمان ثبت ، آینده شغلی این رشته و . . . میتوانید از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با کادر مجرب خود به صورت تمام وقت میتواند راهنمای شما باشد .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی
ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی همانند سایر رشته های این مرکز آموزشی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته صورت میگیرد . داوطلبان رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی میتوانند در دو نیمه مهر ماه و بهمن با مراجعه به سایت سازمان سنجس مراحل اولیه ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند . از آن جایی که زمان ثبت نام ممکن است هر ساله در زمان مشخصی صورت نگیرد بهتر است از طریق مشاوره تحصیلی از زمان دقیق ثبت نام در این رشته آگاهی پیدا کنید .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور برای عموم داوطلبان و در کلیه واحدهای این مرکز آموزشی یکسان می باشد و تنها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب است . البته در مورد برخی از رشته ها شرایط ثانویه ای مانند تایید سلامت جسمی لازم از طرف دانشگاه مد نظر ، یا در اولویت بودن ثبت نام برای کسانی که به صورت تجربی در حال فعالیت در خصوص یک رشته هستند وجود دارد . اما به طور کل پذیرش در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس داشتن مدرک دیپلم و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل می باشد از این رو کلیه افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید را دارند میتوانند ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهند .
بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی
شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی طبق روال معمول این مرکز آموزشی شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای شهریه هر ترم در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی تعیین کرد . در نهایت شهریه ثابت و هزینه واحدهای عمومی و تخصصی و عملی و نظری است که شهریه هر ترم را مشخص میکند . با توجه به اینکه این رشته واحدهای عملی خاص خود را دارد انتظار می رود که شهریه رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی قابل توجه تر از برخی رشته‌ های دیگر باشد . شهریه ، آینده شغلی ، محتوای رشته و شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مواردی هستند که شما پیش از انتخاب این رشته باید به آگاهی در مورد آن ها دست پیدا کنید .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
رشته آسانسور و پله برقی در در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته آسانسور و پله برقی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه صنعت میباشد . هدف از تدوین این رشته تربیت نیروی متخصصی است که در زمینه ساخت ، نصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور ، پله برقی ، بالابرهای صنعتی ، پیاده روهای متحرک و . . . دانش لازم را داشته باشند . دانشجویان رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با مسائلی مانند زبان فنی آسانسور و پله برقی ، شناخت آسانسورهای هیدرولیک ، شناخت آسانسورهای الکتریکی ، ایمنی و مقاومت مصالح کاربردی و . . . آشنا میشوند . فارغ التحصیلان این رشته میتوانند به عنوان نصاب و تعمیرکار در شرکت های مربوطه یا در کارخانه های تولید کننده مشغول به فعالیت شوند .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
روش پذیرش دانشجو در رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته آسانسور و پله برقی دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۲۳ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه صنعت میباشد و یکی از رشته های کاربردی است که اگر به امور فنی علاقه دارید میتوانید در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آن را انتخاب کنید . این رشته به طور کل برای افرادی که در انتخاب رشته کنکور خود موفق عمل نکرده اند یا به صورت تجربی مشغول به فعالیت در این زمینه هستند یک فرصت ایده آل اسا تا بتوانند بدانش آکادمیک لازم را در این زمینه است . برای اطلاع از کلیات این رشته و مسائلی مانند زمان ثبت ، آینده شغلی این رشته و . . . میتوانید از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با کادر مجرب خود به صورت تمام وقت میتواند راهنمای شما باشد .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور همانند سایر رشته های این مرکز آموزشی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته صورت میگیرد . داوطلبان رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی میتوانند در دو نیمه مهر ماه و بهمن با مراجعه به سایت سازمان سنجس مراحل اولیه ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند . از آن جایی که زمان ثبت نام ممکن است هر ساله در زمان مشخصی صورت نگیرد بهتر است از طریق مشاوره تحصیلی از زمان دقیق ثبت نام در این رشته آگاهی پیدا کنید .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور برای عموم داوطلبان و در کلیه واحدهای این مرکز آموزشی یکسان می باشد و تنها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب است . البته در مورد برخی از رشته ها شرایط ثانویه ای مانند تایید سلامت جسمی لازم از طرف دانشگاه مد نظر ، یا در اولویت بودن ثبت نام برای کسانی که به صورت تجربی در حال فعالیت در خصوص یک رشته هستند وجود دارد . اما به طور کل پذیرش در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس داشتن مدرک دیپلم و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل می باشد از این رو کلیه افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید را دارند میتوانند ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهند .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور طبق روال معمول این مرکز آموزشی شامل شهریه ثابت و شهریه متغیر می باشد به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای شهریه هر ترم در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی تعیین کرد . در نهایت شهریه ثابت و هزینه واحدهای عمومی و تخصصی و عملی و نظری است که شهریه هر ترم را مشخص میکند . با توجه به اینکه این رشته واحدهای عملی خاص خود را دارد انتظار می رود که شهریه رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی قابل توجه تر از برخی رشته‌ های دیگر باشد . شهریه ، آینده شغلی ، محتوای رشته و شرایط ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مواردی هستند که شما پیش از انتخاب این رشته باید به آگاهی در مورد آن ها دست پیدا کنید .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
رشته آسانسور و پله برقی در در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته آسانسور و پله برقی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه صنعت میباشد . هدف از تدوین این رشته تربیت نیروی متخصصی است که در زمینه ساخت ، نصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور ، پله برقی ، بالابرهای صنعتی ، پیاده روهای متحرک و . . . دانش لازم را داشته باشند . دانشجویان رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با مسائلی مانند زبان فنی آسانسور و پله برقی ، شناخت آسانسورهای هیدرولیک ، شناخت آسانسورهای الکتریکی ، ایمنی و مقاومت مصالح کاربردی و . . . آشنا میشوند . فارغ التحصیلان این رشته میتوانند به عنوان نصاب و تعمیرکار در شرکت های مربوطه یا در کارخانه های تولید کننده مشغول به فعالیت شوند .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز
روش پذیرش دانشجو در رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
روش پذیرش دانشجو در رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
راهنمای انتخاب رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته آسانسور و پله برقی دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته آسانسور و پله برقی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته آسانسور و پله برقی علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۰:۱۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور مانند سایر مراکز آموزشی با هدف ارتقای سطح روابط بین مردم و موسسات مختلف ارائه می شود . رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی طالب افرادی با روحیه قوی و جستجو گر ، اجتماعی ، انتقاد پذیر و با پشت کار قوی می باشد . رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی برای افراد شاغلی که قصد ارتقاء مدرک تحصیلی در زمینه کاری خود را دارند مناسب است ‌ . رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و مقطع کارشناسی و در چند مرکز آموزشی دیگر در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شود .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور در دنیای ارتباطات و رسانه ای امروزی راه مناسبی است البته برای افرادی که توانایی و استعداد بهره مندی از عصر ارتباطات ، رسانه های گونان و از همه مهمتر دنیای بزرگ اینترنت و رسانه های مجازی را دارند . ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و در دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد
شرایط ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور داشتن مدرک دیپلم و معدل کافی است ، از دیگر شرایط ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن شرایط عمومی و اختصاصی است . ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را با مشاوره تحصیلی توسط مجرب ترین مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با صرف کمترین هزینه و زمان انجام دهید .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
شهریه رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور در هر ترم بسته به واحد های اخذ شده و یا دروس اصلی و پایه و عمومی و اختصاصی میزان متفاوتی است . شهریه رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی به صورت ثابت و متغییر می باشد که بخش ثابت در طول ترم های تحصیلی مقدار ثابتی است فقط سالانه ممکن است درصدی افزایش یابد . اما شهریه متغییر همانطور که ذکر شد در هر ترم مقدار متفاوتی است .
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی گرایش روابط عمومی و در مقطع کارشناسی شامل گرایش های روابط عمومی الکترونیک ، روابط عمومی رسانه و روابط عمومی رفتار اجتماعی و افکار سنجی می باشد . رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور از شاخه های علوم ارتباطات اجتماعی است . این رشته در پی آموزش افرادی است که بتوانند در تقویت و هدایت روابط مرد و موسسات ایفای نقش کنند . این افراد باید بتوانند در مواقع مختلف و چالش های کاری افکار عمومی و رسانه ای را منع و یا تشویق کنند و بتوانند در هر شرایطی با استراتژی های خاص بین مردم و سازمان ها و نهاد های مختلف ارتباط جهت دار و موفق ایجاد کنند .
امروزه هر شرکت ، سازمان ، انجمن ، موسسه و هر صنفی در تمامی زمینه های صنعتی ، اجتماعی ، فرهنگی هنری ، تجاری و بازرگانی برای توسعه و معرفی فعالیت های خود به افرادی ماهر در زمینه روابط عمومی نیازمند هستند . تا بتوانند محصولات ، اهداف و آرمان ها و فعالیت های خود را هرچه بیشتر و بهتر به نمایش بگذارند و از این طریق بازدهی کار خود را بالا ببرند . از این رو موفقیت یک فرد به میزان توانایی وی در حوزه ارتباط اجتماعی ، خلاقیت ، تفکر هنری و استعداد ایده سازی و طراح راهکار های هم جهت با افکار عمومی بستگی دارد . به عبارتی بازار کار فارغ التحصیلان این رشته به میزان توانایی های فردی آن ها بستگی دارد . نمی توان در انتخاب رشته کنکور مقطع کاردانی این رشته را انتخاب کنید چرا که در مقطع کاردانی تنها در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود .
بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد
روش پذیرش دانشجو در رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد
مدارک لازم برای ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته روابط عمومی و ارتباطات دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته روابط عمومی و ارتباطات علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۱۳ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معرفی و ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور ارائه شده تا در این حیطه کاری افراد مجرب و شاغل و یا علاقه مندان به این‌ رشته از مدرک تحصیلی نیز برخوردار باشند و بتوانند با آگاهی و علم در صنف شغلی خود فعالیت کنند . رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشگاه علمی‌ کاربردی در پی آموزش اصول و تکنیک های حرفه ای زیبایی و پوست و مو می باشد . رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی آینده شغلی پر بازده ای را برای افراد علاقه مند و با استعداد فراهم می کند . در رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی باید دوره های متنوع و آموزش های مختلف مو و زیبایی را پشت سر بگذارید .
بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور
ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور مناسب برای افراد خلاق ، با استعداد ، و علاقه مند و یا شاغل در این زمینه است که این حرفه را علاوه بر اصول تجربی همراه با متد روز و مدرک تحصیلی بیاموزند . ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و از طریق سایت سازمان سنجش صورت میگیرد .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران
شرایط ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور برای افرادی که مقطع دیپلم را در دبیرستان های کار و دانش و رشته ارایشگری گذرانده اند و یا افرادی که در زمینه های آرایشگری و پوست و مو مشغول به کار هستند و قصد دارند در این زمینه مدرک تحصیلی کسب کنند مناسب تر است . علاوه بر شرایط کلی ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی که شامل مدرک دیپلم ، معدل کافی و شرایط عمومی وخصوصی است .
برای هر تیپ شخصیتی نیز شرایط فردی و اخلاقی وجود دارد که بهتر است با خود شناسی کامل رشته دانشگاهی خود را انتتخاب کنید برای مثال از شرایط ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن خلاقیت و ذوق در کارهای حرفه ای و هنری ، داشتن ارتباط عمومی و توانایی جذب مشتری ، آراستگی ظاهری و پرستیژ کاری ، استعداد و توانایی در کسب مهارت های مختلف و تکنیک های به روز و . ‌. می باشد .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
شهریه رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور
شهریه رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور طبق تعداد واحدهای اخذ شده و واحدهای عملی و تئوری تعیین می شود . علاوه بر شهریه این رشته هزینه های جانبی نیز دارد‌ . برای اطلاع دقیق در مورد شهریه رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی به مشاوره تحصیلی نیاز دارید . مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در این راستا آماده خدمت رسانی است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
رشته آرایش و پیرایش زنانه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
رشته آرایش و پیرایش زنانه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای بسیاری از داوطلبان خانم چشمگیر است . بازار کار پر درآمد و گسترده این رشته کاملا مشهود است . در دنیای مدگرایی و تجملاتی امروزه بازار این شغل برای بانوان گرم است . فارغ التحصیلان رشته آرایش و پیرایش زنانه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور می توانند در سالن های زیبایی ، مراکز تخصصی زیبایی و پوست و مو ، صنف ، گریمور سینما ، طراحی مدل ها و ژورنال های جدید ، اتحادیه ها و بسیاری از زمینه های دیگر مشغول به کار شوند .
رشته آرایشگری و پیرایش زنانه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در پی آموزش اصول تکنیکی و حرفه ای آرایشگری ، اصول مراقبت و زیبا سازی پوست و مو ، انواع کوتاهی و تناسب سازی مو و صورت ، آشنایی با سبک آرایش و پیرایش ملل مختلف ، و ده ها آموزش و اصول دیگر است . شاید علاقه مندان بسیاری باشند که در تعیین رشته کنکور سراسری موفق به پذیرش در رشته های گروه هنر نشوند . اکنون دانشگاه علمی کاربردی این فرصت را برای علاقندان و یا شاغل این زمینه فراهم آورده که مدرک تحصیلی خود را در رشته مد نظر خود کسب کنند .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
روش پذیرش دانشجو در رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.
در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.
برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز
مدارک لازم برای ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
مدارک لازم برای ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی
مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
راهنمای انتخاب رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.
بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
سوالات متداول
آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشجو می پذیرد؟
در حال حاضر خیر
آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی امکان پذیر است؟
از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.
آیا تحصیل در رشته آرایش و پیرایش زنانه دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟
خیر
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه مشاوره تحصیلی
آخرین رتبه های قبولی
  معرفی و ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته آرایش و پیرایش زنانه علمی کاربردی بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۰۰ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)