مرکز مشاوره آویژه مرکز مشاوره آویژه .

مرکز مشاوره آویژه

عضویت در انجمن روانشناسی ایران

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
عضویت در انجمن روانشناسی ایران نیز همچون عضویت در نظام روانشناسی ، یکی از مواردی میباشد که توجه بسیاری از روانشناسان را به خود جلب کرده است . چرا که این انجمن اهداف بزرگی در نظر دارد که برای رسیده به این اهداف ، تعداد بسیاری زیادی از متخصصان و کارشناسان برای عضویت در انجمن روانشناسی پیش قدم شده اند . لازمه ی عضویت در انجمن روانشناسی ایران طی کردن تمام مراحل مورد نیاز و اعلام شده از سوی این سازمان میبیاشد . در ابتدا متقاضیان برای ثبت نام در این انجمن میبایست ، مدارک تحصیلی مورد نیاز را اخذ کرده باشند . از جمله مدارک مورد تایید برای عضویت در انجمن روانشناسی ایران داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از گرایش های روانشناسی ، روانشناسی عمومی ، روانشناسی بالینی ، روانشناسی سلامت ، روانشناسی صنعتی و سازمانی ، اعصاب شناختی ، مشاوره خانواده ، مشاوره شغلی و … میباشد .
بیشتر بخوانید: مزایای عضویت در سازمان نظام روانشناسی
عضویت در انجمن روانشناسی ایران
این انجمن با هدف پیشرفت و تعالی علمی و عملی در رشته ها و گرایش های مختلف علم روانشناسی تاسیس شده است . همچنین بالا بردن سطح علمی متخصصان و اساتید این حوزه از اهدافی میباشد که این انجمن دنبال میکند . به منظور دستیابی به این اهداف و رسیدن به افق روشن مورد نظر ، هر ساله سمینار ها و کنگره های مختلفی در سطوح ملی و یا بین المللی ، به همت همین انجمن در سرتاسر کشور برگزار میشود . اگر شما عزیزان متقاضی عضویت در انجمن روانشناسی ایران میباشید ، در ادامه ی این متن اطلاعات جامعی درباره مراحل و قوانین و مقررات و همچنین انواع عضویت در این انجمن ارائه میشود . لذا شما را به مطالعه ی دقیق این متن دعوت میکنیم .
بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد پروانه نظام روانشناسی
شرایط عضویت در انجمن روانشناسی ایران
شرایط عضویت در انجمن روانشناسی ایران یکی از موضوعات مهمی میباشد که متقاضیان علاقه مند به عضویت در این انجمن ، باید از آن آگاهی یابند . اولین و مهمترین شرط عضویت در انجمن روانشناسی ایران داشتن مدرک تحصیلی مرتبط و معتبر میباشد . اما نکته ای که در اینجا اهمیت دارد ، این است که بر اساس نوع عضویت در انجمن مدرک تحصیلی مورد نیاز نیز متفاوت میباشد . اگر متقاضی عضویت پیوسته در انجمن روانشناسی ایران باشید ، میبایست حداقل مدرک کارشناسی ارشد رشته روانشناسی و یا رشته های مرتبط را داشته باشید . داشتن مدرک کارشناسی این رشته ها نیز از جمله شرایط عضویت در انجمن روانشناسی ایران برای عضویت به شکل وابسته میباشد . اما برای اعضای افتخاری ، شرایط عضویت در انجمن روانشناسی ایران اندکی متفاوت میباشد . و این نوع عضویت مخصوص اشخاصی میباشد که خدمات ارزنده ای در راستای اهداف انجمن ، انجام داده باشند .
انواع دیگری از عضویت در انجمن شامل عضویت حقوقی و عضویت دانشجویی میباشد . داشتن تمام مدارک اعلام شده از سوی مراجع مربوطه نیز از دیگر شرایط عضویت در انجمن روانشناسی ایران میباشد . که این مدارک باید در زمان ثبت نام ارائه گردند .
بیشتر بخوانید: همه چیز درباره نحوه گرفتن پروانه نظام روانشناسی
مراحل عضویت در انجمن روانشناسی ایران
مراحل عضویت در انجمن روانشناسی ایران از طریق سایت های اینترنتی مختلف از جمله وبگاه اینترنتی مربوط به انجمن روانشناسان ایران اعلام میگردد . اولین قدم برای عضو شدن در انجمن روانشناسان ایران ، ورود به سایت اینترنتی انجمن میباشد . متقاضیان میتوانند یا جستجوی نام این سایت به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند . متقاضیان میبایست پس از ورو به سایت ، با نام کاربری و رمز عبور به عضویت سایت درآیند . سپس مدارک ارائه شده توسط متقاضیان مورد بررسی و اعتبار سنجس قرار میگیرد . در مرحله بعد از مراحل عضویت در انجمن روانشناسی ایران فرم ثبت نام برای متقاضیان ارسال میگردد . متقاضی باید این فرم را تکمیل نماید و مدارک خواسته شده را ارسال نماید . از دیگر مراحل عضویت در انجمن روانشناسی ایران پرداخت حق عضویت در انجمن روانشناسان میباشد . که این هزینه نیز برای انواع مختلف عضویت مشخص شده است .
بیشتر بخوانید: شرایط دریافت پروانه نظام روانشناسی
مدارک لازم عضویت در انجمن روانشناسی ایران
مدارک لازم عضویت در انجمن روانشناسی ایران از طریق سایت این سازمان برای متقاضیان عضویت در این انجمن اعلام میگردد . که متقاضیان باید تمام این مدارک را برای بررسی و تعیین اعتبار ارسال نمایند . از جمله مدارک لازم عضویت در انجمن روانشناسی ایران دو قطعه عکس ۳ در ۴ ، کپی صفحه ی اول شناسنامه یا تصوصر کارت شناسایی ملی ، فیش بانکی مربوط به پرداخت هزینه عضویت در انجمن ، و فرم تکمیل شده درخواست عضویت را میتوان نام برد . همچنین متقاضیان بسته به نوع عضویت خود که عضویت پیوسته ، وابسته ، حقوقی باید مدرک تحصیلی مورد نیاز را ارائه دهند . البته برای دانشجویانی که مایل به عضویت دانشجویی در انجمن روانشناسی ایران میباشند ، ارائه کارت دانشجویی رشته ی روانشناسی و یا رشته های مرتبط کفایت میکند .
چنانچه قبلا در انجمن روانشناسی کشور عضو بوده اید و الان تمایل دارید عضویت خود را تمدید کنید ، باید تصویر کارت عضویت قبلی خود را به همراه سایر مدارک ارسال کنید و هزینه عضویت یکساله را پرداخت نمایید . همچنین در اسال مدارک باید به این نکته توجه نمایید که تمامی این مدارک ، به جز عکس پرسنلی ، میبایست در یک فایل فشرده شده و یا زیپ شده در قسمت اطلاعات کاربران سایت انجمن روانشناسی ایران ، ارسال گردد . در نهایت با تایید این مدارک داوطلب به عضویت انجمن روانشناسان در میاید . و میتواند برای دریافت کارت عضویت خود اقدام کند .
بیشتر بخوانید: شرایط و نحوه عضویت در سازمان نظام روانشناسی و اخذ پروانه اشتغال
نحوه عضویت در انجمن روانشناسی ایران
نحوه عضویت در انجمن روانشناسی ایران از دغدغه های بسیاری روانشناسان و کارشناسان این حوزه میباشد . متقاضیان عضویت در این انجمن باید در سایت مربوطه ثبت نام نمایند . با انجام پروسه ی ثبت نام اطلاعات مربوط به نحوه عضویت در انجمن روانشناسی ایران در اختیار کاربران قرار میگیرد که ما به تفضیل به شرح این موارد پرداختیم . داوطلبان میتوانند از طریق همین سایت اطلاعات و مدارک خود را ارسال کنند . همانطور که گفته شد لازمه ی عضویت در این انجمن تایید مدارک ارسالی اعضا از سوی انجمن میباشد . افرادی که در انجمن روانشناسی کشور عضو میشوند ، میتوانند از خدمات متنوع این انجمن و سایت مربوط به آن بهره مند شوند . از جمله این مزایا میتوان دریافت کارت عضویت انجمن روانشناسی کشور و دریافت اخبار و اطلاعات به روز و جدید حوزه ی روانشناسی اشاره کرد .
همچنین اعضای این انجمن میتوانند نشریه های مختلف و معتبر دنیا را دریافت نمایند . تخفیفات ویژه و متنوعی برای شرکت در کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلف ، برای اعضای انجمن روانشناسی کشور در نظر گرفته شده است . چنانچه شما عزیزان متقاضی عضویت در این انجمن میباشید و با مطالعه ی این متن هنوز سوالات و ابهاماتی در سر دارید میتوانید به مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه مراجعه نمایید . در این مرکز همه روزه مشاوران با تجربه و متخصص آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشند . برای برقرای ارتباط با مشاوران ما میتوانید به سایت اینترنتی مرکز مشاوره آویژه مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های این مرکز تماس حاصل نمایید .
بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای دریافت پروانه نظام روانشناسی
سوالات متداول
مزایای عضویت در انجمن روانشناسی ایران ؟
از مزایای عضویت در انجمن روانشناسان ایران ، دریافت کارت عضویت انجمن ، برخورداری از تخفیفات مربوط به کارگاه ها ، ارتقا سطح علمی ، دریافت نشریه های معتبر و … را میتوان نام برد .
چگونگی ثبت نام در انجمن روانشناسی ایران ؟
ثبت در این انجمن به شکل اینترنتی و با مراجعه به سایت این انجمن میباشد . که پس از ارسال و تایید مدارک ، متقاضیان میتوانن کارت عضویت خود را دریافت نمایند .
عضویت در انجمن روانشناسی ایران در چه مقطعی است ؟
عضویت در این انجمن در تمام مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا امکان پذیر است . علاوه بر این دانشجویان نیز میتوانند برای عضویت در این انجمن اقدام نمایند .
 برای مشاوره در زمینه عضویت در انجمن روانشناسی ایران
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۳۸ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط کارگاه های روانشناسی چگونه است؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
مزیت کارگاه های روانشناسی
مزیت کارگاه های روانشناسی یکی از سوالات متدوال شما دوستان درمورد مزایای شرکت در کارگاه ها ی روانشناسی میباشد ، به همین خاطر در ادامه ی این متن ، توضیح کاملی در این مورد خواهیم داد . بالا بردن سطح آگاهی ودرک افراد یکی از مهمترین مزیت کارگاه های روانشناسی میباشد . استفاده کردن از کارگاه هایی که مورد تایید نظام روانشناسی کشور میباشد و تحت نظارت اساتید بنام کشور است ، یکی از مزیت کارگاه ها است چرا شرکت کنندگان ، فرصت استفاده از علم و مهارت اساتید بنام را خواهند داشت . یکی دیگر از مزیت کارگاه های روانشناسی این است که ؛ داوطلب میتواند در کارگاه های مختلف با موضوعات متنوع شرکت نماید . اگر بخواهیم یکی دیگر از مزیت کارگاه ها رابیان کنیم ؛ این است که متقاضیان کار در موسسات و یا مدرسین دروس روانشناسی باید سابقه شرکت در این کارگاه ها را داشته باشند .
بیشتر بخوانید: کارورزی روانشناسی چگونه است؟
اعتبار کارگاه های روانشناسی
اعتبار کارگاه های روانشناسی یکی دیگر از چالش های پیش روی داوطلبان شرکت در کارگاه های روانشناسی میباشد . مواردی بسیاری وجود دارد که تعیین کننده اعتبار کارگاه های روانشناسی میباشد که در ادامه به بررسی برخی از این موارد میپردازیم . مدرسین روانشناسی میبایست دارای مدرک دکتری در رشته های مربوطه باشند . همچنین عضویت اساتید کارگاه ها ی روانشناسی در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور از دیگر موارد اعتبار کارگاه های روانشناسی میباشد . در هر کارگاه روانشناسی حداکثر تعداد شرکت کنندگان تا ۲۵ نفر میباشد . این موضوع باعث افزایش کیفیت آموزشی کارگاه ها میشود . همچنین برای افزایش اعتبار کارگاه ها لازم است که موضوعات به روز و مفید ارائه شود . در این بین در تمام مراحل تاسیس و برگزاری کارگاه ها ، سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور به عنوان ناظر ، تمام این امور را مدیریت میکند .
بیشتر بخوانید: بازار کار رشته روانشناسی چگونه است؟
هزینه کارگاه های روانشناسی
هزینه کارگاه های روانشناسی یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبان شرکت در این دوره ها و کارگاه ها میباشد . به دلیل اهمیت این موضوع ، سازمان ها ومراجع زیربط بر میزان هزینه ها و شهریه های مربوط به این کارگاه ها ، نظارت میکنند ، تا تمام داوطلبان بتوانند در این کارگاه ها شرکت نمایند . در واقع هزینه کارگاه های روانشناسی از قبل ، توسط سازمان های مربوطه همچون سازمان روانشناسی و مشاوره تعیین شده است . و دریافت هزینه های بیشتر از مقدار مصوب ، تخلف محسوب میشود . به همین دلیل توجه به میزان هزینه کارگاه های روانشناسی و اطلاع از قیمت های مصوب از سوی سازمان های مربوطه ، برای شرکت در این کارگاه ها الزامی میباشد . باید این نکته را بیان کرد که هزینه ی مربوط به هر کارگاه روانشناسی با توجه به زمان و طول دوره ها و همچنین نوع کارگاه ها متفاوت میباشد .
بیشتر بخوانید: شرایط دریافت پروانه نظام روانشناسی
ویژگی بهترین کارگاه های روانشناسی
ویژگی بهترین کارگاه های روانشناسی یکی از مواردی میباشد که متقاضیان شرکت در کارگاه های روانشناسی میبایست از آن اطلاع یابند . در واقع اینکه یک کارگاه روانشناسی با داشتن چه ویژگی ها و خصوصیاتی میتواند کارآمد و موثر باشد یکی از موضوعات مهم این حوزه میباشد . از جمله ویژگی بهترین کارگاه های روانشناسی میتوان به مواردی همچون ؛ حضور اساتید با تجربه و تخصص بالا در طول دوره اشاره کرد . این موضوع یکی از شرایط کارگاه های روانشناسی نیز میباشد . که استاد و مدرس کارگاه باید واجد مدرک تحصیلی مورد تایید باشد . اگر بخواهیم یکی دیگر از ویژگی های کارگاه های روانشناسی را برشماریم باید به کارآمد بودن موضوعات ارائه شده در کارگاه اشاره کرد . چراکه شرکت در کارگاه های روانشناسی به منظور افزایش تجربه و تخصص در موضوعاتی فراتر از دروس دانشگاهی میباشد . لذا کارگاه های روانشناسی باید زمینه را برای این موضوع فراهم آورند .
بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد پروانه نظام روانشناسی
کارگاه های روانشناسی بالینی
کارگاه های روانشناسی بالینی نیز از جمله کار گاه هایی میباشد در سطح کشور به شکل گسترده برگزار میشوند . برگزاری این کارگاه ها نیز همچون سایر موارد ، دارای سازو کار و قئانین مربوط به خود میباشد . که تحت نظارت سازمان روانشناسی و مشاوره کشور و یا انجمن روانشناسی بالینی کشور میباشد . در این دوره ها موضوعات مربوط به علم روانشناسی بالینی مطرح میگردد . و شرکت کنندگان متوانند به شکل عملی به بررسی مشکلات بالینی بیماران بپردازند . که تجربه ی بالینی و مواجه با بیماران ، از جمله مزیت کارگاه های روانشناسی میباشد که برای شرکت کنندگان در این کارگاه ها ، فراهم میشود . در نهایت متقاضیان شرکت در کارگاه های بالینی در پایان دوره میتوانند ، مدرک شرکت در کارگاه را اخذ نمایند . این کارگاه ها تحت عناوین و موضوعات مختلفی ، تشکیل میگردند که در ادامه به بررسی برخی از آنها میپردازیم .
مثال هایی از این کارگاه ها ، کارگاه های آمار و تحقیق و یادگیری نرم افزار های آماری میباشد . چرا که آگاهی از علم آمار یکی از ملزومات روانشناسان ، برای بررسی جوامع هدف میباشد . کار گاه هایی همچون مهارت های فرزند پروری ، اختلال شخصیت ، روان درمانی ، درمان اضطراب اجتماعی ، درمان شناختی ، پیشگیری از عود اعتیاد ، مشاوره ازداج ، اختلال دو قطبی و … نمونه هایی از این کارگاه ها میباشد . این کارگاه ها معمولا در دو سطح تخصصی و عمومی برگزار میشود . که سطح تخصصی ، برای شرکت کنندگان با تحصیلات آکادمیک روانشناسی و سطح عمومی ، برای مخاطبان عام و عموم مردم برگزار میشوند . بنابر این شرکت در انواع دوره ها و کارگاه های روانشناسی ، نه تنها برای متخصصان و فارغ التحصیلان دوره های روانشناسی ، بلکه برای تمام اقشار جامعه مثمر ثمر و امکان پذیر میباشد .
بیشتر بخوانید: مزایای عضویت در سازمان نظام روانشناسی
نکات مربوط به کارگاه های روانشناسی
تاکنون به بررسی برخی موارد درباره کارگاه های روانشناسی پرداختیم اما همچنان سوالات بسیاری در این باره وجود دارد ازجمله تعداد جلسات هر کارگاه ، اهداف هر کارگاه و … لازم به ذکر است که هدف هر کارگاه متناسب با موضوع محوری کارگاه میباشد ، یعنی هر کارگاه روانشناسی ، چه به شکل تخصصی باشد و چه به شکل عمومی ، سعی دارد افرادی با تجربه برای مقابله و یا آموزش این موضوعات پرورش دهد . لذا قبل از هرچیز شما داوطلبان عزیز شرکت در کارگاه ها ، میبایست به این نکته توجه کنید که در هر دوره چه مطالبی را میاموزید و در چه حوزه ای مدرک دریافت میکنید . درواقع شما باید متناسب با نوع فعالیت خودتان در کارگاه های مرتبط ثبت نام نمایید . خوشبختانه در حال حاضر با بالا رفتن آگاهی مردم و افزایش توجهات به حوزه روانشناسی ، تعداد کارگاه های معتبر سطح کشور افزایش یافته است .
به همین دلیل با در دسترس بودن این کارگاه ها ، هر فردی که تمایل به شرکت در آن ها را داشته باشد ، به راحتی میتواند در این کارگاه ها حضور یابد . که آگاهی از علم روانشناسی و برخورد و کنترل موقعیت های مختلف علاوه بر تربیت متخصصان کارآزموده و مجرب ، موجب افزایش کیفیت زندگی برای عموم مردم ، میشود . چنانچه شما عزیزان درباره چگونگی کارگاه روانشناسی و مراحل برگزاری و ثبت نام در این دوره ها سوالاتی داشته باشید ، میتوانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید و تمام ابهامات و سوالات خود را برطرف نمایید .
بیشتر بخوانید: شرایط و نحوه عضویت در سازمان نظام روانشناسی و اخذ پروانه اشتغال
سوالات متداول
شرایط معتبر بودن کارگاه روانشناسی ؟
داشتن مدرک دکتری معتبر برای اساتید ، عضویت مدرسین و اساتید کارگاه در نظام روانشناسی و مشاوره کشور ، ارائه مطالب به روز ، دریافت هزینه های مصوب و … از شرایط معتبر بودن کارگاه روانشناسی است .
کارگاه روانشناسی چه کارایی دارد ؟
این کارگاه ها با ارائه خدمات تخصصی برای تربیت کارشناسان و مشاوران با تجربه ضروری میباشد . همچنین خدمات عمومی برای عموم در کسب مهارت برای رویارویی با موقعیت های مختلف ضروری است .
کارگاه روانشناسی چقدر هزینه دارد ؟
این کارگاه ها با توجه به نوع و طول دوره متفاوت میباشد و طبق مصوبات سازم های زیربط تعیین میشود . اما اغلب ، حداکثر تا ۱۵۰ هزار تومان برای هر دوره میباشد .
 برای مشاوره در زمینه شرایط کارگاه های روانشناسی چگونه است؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۱:۰۲ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی نیشابور ۱

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱
دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در نیشابور – ساختمان شماره ۱: خیابان خیام – خیابان ۱۸- پلاک ۲۳ ساختمان شماره ۲: بلوار معلم- ابتدای بلوار آموزگار شرقی وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱
دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی نیشابور ۱ ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع سنگ آهن سنگان
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی نیشابور ۱
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی نیشابور ۱ میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی نیشابور ۱ با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ ورودی مهر ماه
کاردانی فنی معماری – معماری شهری
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی تشکلهای صنفی
کاردانی حرفه ای مدیحه و مرثیهسرایی
کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس
کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی
کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها
کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سبزوار ۲ ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ ورودی بهمن ماه
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی فنی الکترونیک صنعتی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس
کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی
کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی
کاردانی حرفه ای بازاریابی
کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ ورودی مهر ماه
مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات
کارشناسی حرفه ای گرافیک – پوستر و نشانه
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اجتماعی و مشاغل
کارشناسی حرفه ای حقوق – دستیاری قضایی در امور مدنی
کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابرسی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجمن مدیریت ایران واحد خراسان رضوی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ ورودی بهمن ماه
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات
کارشناسی حرفه ای گرافیک – پوستر و نشانه
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اجتماعی و مشاغل
کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابرسی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی نیشابور ۱
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی نیشابور ۱ شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ نیز ۱۹۹ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی صنعت غذا (تربت جام)
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی نیشابور ۱
دانشگاه علمی کاربری نیشابور ۱ در استان خراسان رضوی و در نیشابور – ساختمان شماره ۱: خیابان خیام – خیابان ۱۸- پلاک ۲۳ ساختمان شماره ۲: بلوار معلم- ابتدای بلوار آموزگار شرقی واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۴۶۶۲۸۰۰۵ میباشد.
بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی نیشابور ۱
شرایط اختصاصی: ۱- کلاسهای شاغلین حتی المقدور در نوبت عصر برگزار میگردد. ۲- خوابگاه به صورت خودگردان میباشد. ۳- به نفرات ممتاز هر رشته در هر نیمسال تحصیلی %۷ تخفیف شهریه داده خواهد شد. ۴- ارایه خدمات سلف سرویس با یارانه میباشد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : دارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی بازرگانی واحد خراسان رضوی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به نیشابور ۱ ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی نیشابور ۱
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۷:۰۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – حاشیه بلوار وکیل آباد- تلاقی ضلع شرقی بلوار لادن- پلاک ۱۱۷۴ وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بررسی تحقیق و آموزش صنایع قند ایران
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ورودی مهر ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سرخس ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ورودی بهمن ماه
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ورودی مهر ماه
مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق
مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تربت حیدریه ۱ ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ورودی بهمن ماه
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی نیز ۱۹۹ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت توس چینی
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربری خوارزمی خراسان رضوی در استان خراسان رضوی و در مشهد – حاشیه بلوار وکیل آباد- تلاقی ضلع شرقی بلوار لادن- پلاک ۱۱۷۴ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۸۶۹۳۲۶۲ میباشد.
بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
شرایط اختصاصی:
۱- دانشجویانی که در طی نیمسالهای تحصیلی یک طرح مبتنی بر کارآفرینی ارایه نمایند که در شورای استانی مورد تایید قرار بگیرد، میتوانند از %۱۵ تخفیف در پرداخت شهریه مرکز در نیمسال بعدی برخوردار شوند.
۲- دانشجویانی که در طی نیمسالهای تحصیلی یک اختراع به ثبت برسانند که در جشنواره خوارزمی حایز مقام استانی یا کشوری شود به ترتیب میتوانند از %۱پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد. و %۱۵ تخفیف در پرداخت شهریه مرکز در نیمسال بعدی برخوردار شوند.
۳- دانشجویانی که یک مقاله مبتنی بر طرح پژوهشی ارایه نمایند که در یکی از مجلات تخصصی معتبر داخلی یا بین المللی چاپ شود و یا در یک کنفرانس یا کنگره داخلی یا بین المللی پذیرفته شود از تخفیف %۱پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد. الی %۱۵ در پرداخت شهریه مرکز در نیمسال بعدی برخوردار خواهند شد.
۴- دانشجویانی که در آزمون نهایی هر نیمسال به رتبه اول رشته آموزشی خود نایل شوند از تخفیف %۱پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد. در پرداخت شهریه متغیر مرکز در نیمسال بعد برخوردار خواهند شد.
۵- دانشجویانی که در جشنواره های فرهنگی، ورزشی، بین المللی یا ملی حایز رتبه اول تا سوم شوند به ترتیب از شرایط تخفیف %۱۵ تا %۵ در پرداخت شهریه مرکز در نیمسال بعدی برخوردار خواهند شد. ۶- ارایه خدمات سلف سرویس بدون یارانه میباشد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : دارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی تصمیم یارتوس
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به خوارزمی خراسان رضوی ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۷:۲۱ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان توسط دفتر امور رفاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – بزرگراه شهید کلانتری- جنب پارک صدا وسیما وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تصمیم یارتوس
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ورودی مهر ماه
کاردانی حرفه ای هتلداری
کاردانی حرفه ای گردشگری
کاردانی حرفه ای آشپزی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ورودی مهر ماه
کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری
کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سرخس ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان نیز ۱۷۷ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی تربت حیدریه ۱
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
دانشگاه علمی کاربری هتلداری و جهانگردی پردیسان در استان خراسان رضوی و در مشهد – بزرگراه شهید کلانتری- جنب پارک صدا وسیما واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۸۷۸۶۲۸۷ میباشد.
بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
شرایط اختصاصی: ۱- سلامت جسمی افراد باید مورد تایید مراجع ذیصلاح باشد. ۲- در هنگام تحصیل دانشجویان ملزم به استفاده از لباس فرم میباشند. ۳- ساعات تشکیل کلاسها صبح و بعدازظهر در طول هفته میباشد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : دارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی شرکت توس چینی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به هتلداری و جهانگردی پردیسان ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۲:۵۵ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – قاسم آباد – بلوار شاهد – بین شاهد ۷ و ۹ وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صنعت غذا (تربت جام)
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی ورودی مهر ماه
کاردانی حرفه ای امور حج و زیارت
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی ورودی مهر ماه
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور حج و زیارت
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قوچان ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی نیز ۱۱۷ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی سبزوار ۲
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربری حج و زیارت استان خراسان رضوی در استان خراسان رضوی و در مشهد – قاسم آباد – بلوار شاهد – بین شاهد ۷ و ۹ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۶۶۴۱۵۷۷ میباشد.
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : ندارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی انجمن مدیریت ایران واحد خراسان رضوی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به حج و زیارت استان خراسان رضوی ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۲۶ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خبرنگاران

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران
دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – قاسم آباد ـ بلوار اندیشه ـ اندیشه ۹/۸ وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران
دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خبرنگاران ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت توس چینی
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خبرنگاران
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خبرنگاران میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی خبرنگاران با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران ورودی مهر ماه
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
کاردانی حرفه ای عکاسی خبری
کاردانی حرفه ای روابط عمومی
کاردانی حرفه ای خبرنگاری ورزشی
کاردانی حرفه ای خبرنگاری
کاردانی حرفه ای چاپ و نشر
کاردانی حرفه ای چاپ – طراحی چاپ
کاردانی حرفه ای تبلیغات
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهندسان ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران ورودی بهمن ماه
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان فرانسوی – آثار دیداری و شنیداری
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
کاردانی حرفه ای عکاسی خبری
کاردانی حرفه ای روابط عمومی
کاردانی حرفه ای خبرنگاری ورزشی
کاردانی حرفه ای خبرنگاری
کاردانی حرفه ای چاپ و نشر
کاردانی حرفه ای تبلیغات
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران ورودی مهر ماه
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات فرهنگی
کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی
کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری
کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افکارسنجی
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک
کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – اجتماعی و فرهنگی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ۱ ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران ورودی بهمن ماه
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات فرهنگی
کارشناسی حرفه ای مترجمی – خبر انگلیسی
کارشناسی حرفه ای گرافیک – تصویرسازی
کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری
کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افکارسنجی
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی خبرنگاران
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی خبرنگاران شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران نیز ۲۱۲ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی سرخس
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی خبرنگاران
دانشگاه علمی کاربری خبرنگاران در استان خراسان رضوی و در مشهد – قاسم آباد ـ بلوار اندیشه ـ اندیشه ۹/۸ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۶۶۷۶۱۲۵ میباشد.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی خبرنگاران
پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : ندارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی تربت حیدریه ۱
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به خبرنگاران ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی خبرنگاران
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۲:۴۹ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – ساختمان شماره ۱: خیابان فلسطین- تقاطع فلسطین ۱۹ – پلاک ۱۰۵ ساختمان شماره ۲: خیابان سناباد- سناباد ۶۱ – پلاک ۵۸ وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجمن مدیریت ایران واحد خراسان رضوی
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ورودی مهر ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ورودی بهمن ماه
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
کاردانی حرفه ای سینما – تصویربرداری
کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم
کاردانی حرفه ای بازیگری
کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ورودی مهر ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی نیز ۲۱۲ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی قوچان
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی در استان خراسان رضوی و در مشهد – ساختمان شماره ۱: خیابان فلسطین- تقاطع فلسطین ۱۹ – پلاک ۱۰۵ ساختمان شماره ۲: خیابان سناباد- سناباد ۶۱ – پلاک ۵۸ واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۸۴۳۹۹۰۵ میباشد.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : ندارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی سبزوار ۲
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۴۰ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهرداری مشهد

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی زیر مجموعه وزارت کشور به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – بلوار پیروزی – میدان سلمان فارسی – بلوار دلاوران – تقاطع خیابان حق شناس وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهرداری مشهد ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سرخس
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی شهرداری مشهد
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی شهرداری مشهد میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی شهرداری مشهد با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد ورودی مهر ماه
کاردانی فنی معماری – معماری شهری
کاردانی فنی عمران – نقشه برداری مسیر
کاردانی فنی عمران – سازه های مترو
کاردانی فنی عمران – امور پیمانها
کاردانی فنی شهرسازی
کاردانی فنی برق – برق مترو
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
کاردانی حرفه ای امور محله
کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها
کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ خراسان رضوی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد ورودی مهر ماه
مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده
مهندسی فناوری محیط زیست – بازیافت پسماند
مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری
مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
کارشناسی حرفه ای مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث
کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
کارشناسی حرفه ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت استان خراسان رضوی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری مشهد
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی شهرداری مشهد شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد نیز ۱۲۰ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی مهندسان
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی شهرداری مشهد
دانشگاه علمی کاربری شهرداری مشهد در استان خراسان رضوی و در مشهد – بلوار پیروزی – میدان سلمان فارسی – بلوار دلاوران – تقاطع خیابان حق شناس واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۵۱-۳۸۷۸۷۷۶۶ میباشد.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی شهرداری مشهد
پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : ندارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی نیشابور ۱
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی شهرداری مشهد مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به شهرداری مشهد ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهرداری مشهد
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۷:۵۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط معافیت سربازی با کفالت پدر چگونه است ؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
معافیت سربازی با کفالت پدر
معافیت سربازی با کفالت پدر یکی از رایج ترین و پرمتقاضی ترین انواع کفالت ها است . که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا برای مشمولین در نظر گرفته است . سازمان نظام وظیفه عمومی علاوه بر معافیت سربازی با کفالت پدر ، معافیت های دیگری را نیز به مشمولین ارائه داده است که بر حسب شرایط مشمولین می توانند ازآن ها بهره مند شوند . برای آشنایی با معافیت کفالت میتوانید به مشاوره نظام وظیفه بپردازید. انواع معافییت های ارائه شده و قانون گذاری شده توسط سازمان نظام وظیفه به شرح زیر می باشد :
معافیت کفالت 
معافیت پزشکی 
معافیت بخشودگی سنی 
معافیت مددجویان
معافیت تحصیلی
معافیت بنیاد نخبگان
معافیت ایثارگری
اما باید این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که معافیت سربازی با کفالت پدر و کفالت سایر بستگان و هم چنین معافیت پزشکی از پر متقاضی ترین نوع معافیت ها به حساب می آیند که مشمولین تمایل دارند راجع به آن ها ببیشتر بدانند . حال باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا می گوییم رایج ترین و پرمخاطب ترین ؟ یکی از دلایل مهم آن این است که در این نوع معافیت ها قوانین ساده ای وجود دارد که مشمولین می توانند از آن ها بهره گرفته و به آسانی کارت معافیت خود را دریافت کنند .
از طرفی درصد زیادی از مشمولین از شرایط این دو نوع معافیت برخوردار هستند . شما نیز می توانید با کسب اطلاعات درزمینه ی این نوع معافیت ها ، برای گرفتن معافیت خدمت سربازی اقدام کنید . همچنین ما در این مقاله میخواهیم اطلاعات مهم درباره ی معافیت سربازی با کفالت پدر را به طور مفصل برای مشمولان و خوانندگان عزیز توضیح دهیم . اما مشمولین باید برای گرفتن معافیت سربازی با کفالت پدر از قوانین آن نیز مطلع باشند . در ادامه به این قوانین اشاره می کنیم .
بیشتر بخوانید: انواع معافیت کفالت
مراحل معافیت سربازی با کفالت پدر
مراحل معافیت سربازی با کفالت پدر این گونه خواهد بود که مشمول در ابتدا باید شرایط گفته شده در بالا را داشته باشد . پس از داشتن شرایط بالا ، مشمول مدارک اولیه معافیت های سربازی با کفالت پدر را آماده کرده و به سازمان مربوطه ارسال می کند . پس از ارسال مدارک و ثبت درخواست معافیت های سربازی کفالت پدر در یکی از دفاتر الکترونیک انتظامی ، مشمول باید منتظر تعیین تاریخ کمیسیون خود باشد . این تاریخ توسط سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا اعلام می شود .
پس از گذراندن این مراحل معافیت سربازی با کفالت پدر مشمول در تاریخ تعیین شده در کمیسیون شرکت می کند . در صورتی که هیئت رسیدگی رای مثبت به مشمول بدهند . مشمول می تواند معافیت دائم خود را بگیرد . در غیر این صورت مشمول باید مراحل اعزام به خدمت خود را انجام دهد و خود را برای رفتن به خدمت دوره ی ضرورت آماده کند . از اولین مراحل معافیت سربازی با کفالت پدر آماده کردن و تحویل مدارک اولیه می باشد . پس از تهیه مدارک اولیه و گذراندن اولین مراحل معافیت سربازی با کفالت پدر مشمول باید منتظر باشد تا سایر مراحل را انجام دهد . امید است که همه ی مشمولین بتوانند از این اطلاعات استفاده کرده و معافیت خود را بگیرند .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت پدر بیمار
قوانین معافیت سربازی با کفالت پدر
قوانین معافیت سربازی با کفالت پدر در سال های اخیر با کمی تغییرات همراه بوده است . تغییر سن از ۶۵ سال به ۷۰ سالگی یکی از قوانین معافیت سربازی کفالت پدر بوده است که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در سال های اخیر در این قوانین مهم اعمال کرده است . در این قوانین آمده است که شرط اصلی معافیت سربازی کفالت پدر داشتن یک فرزند ذکور بالای ۱۸ سال است . یعنی اگر پدری دارای دو فرزند پسر بالای ۱۸ سال باشد و یکی از آن ها به دلیل حبس یا دلایل دیگر مانند ادامه تحصیل در کنار پدر نباشد . فرزند دیگر به هیچ عنوان نمی تواند از معافیت سربازی کفالت پدر بهره مند شود .
قانون دیگر در این رابطه اینگونه تعریف شده است که اگر پدری فرزند ذکور بالای ۱۸ سال خود را معاف کند . سپس فرد معاف شده به دلیل بیماری با فوت نتواند از پدر نگهداری و مراقبت کند . پدر می تواند فرزند دیگر خود را جایگزین کرده و فرزند دوم نیز می تواند از معافیت سربازی با کفالت پدر بهره مند شود .
بیشتر بخوانید: چگونه معافیت کفالت سربازی بگیریم؟
نحوه گرفتن معافیت سربازی با کفالت پدر
نحوه گرفتن معافیت سربازی با کفالت پدر پس از تکمیل و ارسال مدارک اولیه به این صورت است که مشمول باید در مرحله دوم نیز سایر مدارک را آماده و به سازمان نظام وظیفه عمومی ارائه دهد . این مدارک شامل :
اصل شناسنامه عکس دار مشمول و کپی آن .
اصل شناسنامه پدر و مادر مشمول به همراه کپی .
کپی صفحات اول شناسنامه خواران و برادران مشمول .
گواهی فوت برادران مشمول .
دو عدد عکس پرسنلی رنگی با زمینه سفید از پدر مشمول .
یک عدد عکس ۳*۴ رنگی با زمینه سفید از خود مشمول .
تکمیل فرم شماره ۷ تحقیق وضعیت مشمول توسط نیروی انتظامی .
تکمیل فرم شماره یک وضعیت مشمولین .
تکمیل فرم تایید وضعیت مشمولین یا فرم شماره ۸ .
و سایر مدارک ……
مشمولین می توانند برای کسب اطلاعات و گرفتن مشاوره معافیت خدمت سربازی با مرکز مشاوره آویژه تماس گرفته و با مشاورین ما در زمینه ی مشاوره نظام وظیفه صحبت کنند . مشاورین ما همه روزه در مرکز مشاوره آویژه پاسخگوی شما خواهند بود .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت سربازی چگونه است؟
قوانین کلی معافیت های کفالت سربازی
افرادی که به سن ۱۹ سالگی رسیده و وارد سن مشمولیت می شوند برای بهره مندی از انواع معافیت های کفالت باید سه شرط زیر را داشته باشند . دقت داشته باشید قبل از دانستن قوانین دیگر معافیت سربازی با کفالت پدر ، باید این سه شرط را رعایت کنید .
مشمول تنها فرد ذکور ۱۹ ساله ی بستگان خود باشد . تا بتواند کفالت یکی از بستگانش را به عهده بگیرد .
مشمولین باید هنگام رسیدن به مشمولیت برای معافیت سربازی با کفالت پدر خود اقدام کنند .
مشمولین باید بدون هیچ غیبتی درخواست معافیت سربازی با کفالت پدر خود را از طریق دفاتر الکترونیک انتظامی یا پلیس + ۱۰ ثبت کرده و منتظر رای نهایی کمیسیون سازمان مربوطه باشند .
بیشتر بخوانید: سوالات کمیسیون معافیت کفالت چیست؟
انواع معافیت های کفالت پدر
در مورد معافیت سربازی با کفالت پدر باید بگوییم که یکی از انواع معافیت های کفالت است که در دونوع کلی برای مشمولین ارائه داده شده است :
پدری که به سن ۷۰ سالگی رسیده باشد . تک فرزند پسرش می تواند برای گرفتن معافیت کفالت او اقدامات لازم را انجام دهد و درخواست معافیت خود را ثبت نماید . البته شرط سنی پدر در سال های گذشته ۶۵ سال بود . اما در سال های جاری با تغییراتی که در قوانین سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا صورت گرفته است سن ۶۵ سال به سن ۷۰ سال تغییر کرده است . یعنی کار برای برخی مشمولین که قصد داشتند از این طریق معافیت خود را بگیرند سخت شده است .
پدری که به دلیل ناتوانی در هرسنی نیازمند مراقبت و نگهداری توسط فرزند ذکور بالای ۱۸ سال خود باشد . این نوع معافیت ، به معافیت کفالت پدر بیمار شناخته می شود . بدین معنا که پدر مشمول بر اثر بیماری هایی مانند سکته قلبی یا مغزی ، دیسک کمر ،مشکلات کلیوی و سایر بیماری ها نیازمند فرزند پسر خود باشد . این نوع معافیت با تایید شورای پزشکی در سازمان مربوطه صورت گرفته و رای نهایی را هیئت رسیدگی اعلام خواهند کرد .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت پدر برای سربازی
مدارک مورد نیاز معافیت های کفالت
تکمیل فرم وضعیت مشمولین یا فرم شماره دو دفترچه سازمان نظام وظیفه عمومی .
تکمیل فرم استعلام آخرین وضعیت مشمولین نظام وظیفه یا فرم شماره یک دفترچه .
تکمیل فرم معاینه ااولیه مشمولین یا فرم شماره پنج دفترچه نظام وظیفه .
تکمیل فرم واکسیناسیون مشمولین یا فرم شماره چهار دفترچه .
یک عددد عکس رنگی با زمینه ی سیاه و سفید ۳*۴ پرسنلی از مشمول .
کارت شناسایی ملی و کپی آن .
شناسنامه ی مشمولین با تصویر از تمام صفحات آن ها .
کپی شناسنامه پدرو مادر و خواهر و برادر مشمول .
آخرین مدرک تحصیلی مشمولین به همراه تصویر تایید شده ی آن .
بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای معافیت کفالت چیست؟
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه
معافیت سربازی
معافیت تحصیلی
معافیت پزشکی
معافیت ایثارگری
معافیت موارد خاص
اخبار خدمت سربازی
خدمت سربازی
خروج از کشور
خرید خدمت سربازی
امریه سربازی
سربازی پزشکان
سرباز معلم
تحصیل همزمان با خدمت سربازی
ملاقات مردمی نظام وظیفه
 برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت سربازی با کفالت پدر چگونه است ؟ 
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۲:۱۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)